Python Ransomware Generator //Easyly

BufGix

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,089
2
Phobos/Space

Merhaba arkadaslar 2 gundur bunun uzerine calisiyorum sonunda ilk versyonu bitti bende sizinle paylasmak istedim.

Ransomware nedir ? Fidye virüsü - Vikipedi

ALGORITMA : AES

Programi calistirmak icin

Kod:
python2 main.py

Kullanimi:
-- Oncelikle bir virus olusturmaniz lazim
-- Ana menude 'Create Crypto virus secenegini secin'
-- dosyaniza isim verin
-- Dis Ip adresinizi yazin veya duck.dns kullanin (tavsiyem duck.dns. Tabi modeminizden port acmaniz lazim )
-- Port numaranizi yazin
-- Simdi serveri baslatin
Not : Serveri baslatmak onemlidir eger virus pc de calisirsa ve o sirada servere baglanamassa program kendini durduracaktir
-- Daha sonra olusturdugunuz virusu hedef pc de calistirin ve arkaniza yaslanip dosylarin sifrelenmesini bekleyin :)

Evet cok eksigi var ve biraz hard coded :trl ama pc yok :/ o yuzden en fazla bu kadar yapabildim.

Peki decrypt islemi nasil:

-- Virus calistiginda server tarafina bir key dosyayi olusacak bu key dosyasi, sifreli dosyalari cozmek icin tek ve onemli bir anahtar ayni zamanda virusun olsugu cihaza "decrypt.py" diye bir script oluscak eger fidyenizi aldiysaniz :trl anahtari kurbana verin ve kurban decrypt.py yi calistirsin key dosyasini oldugu dizini yazdiginda dosyalarinin sifresi cozulecektir

GITHUB: https://github.com/easyly471/Ransomware

Son düzenleme:

b0mb

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
471
1
İzmir
Kod:
    s.send(key)

Anahtarı şifrelemeden göndermişsin sunucuya, olmaz öyle. Ellerine sağlık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.