Pythonda yada Windowsta çalışan DDOS kodu varmı?

patatescik

Yeni üye
13 Kas 2023
3
0
Bunu trolleyeceğim için istemiyorum, sistemim windows. Bulduğum tüm programlar ya WİN defender yüzünden açılmıyor ya da hata veriyor. Chatgpt den kodunu aldım fakat sürekli zırt pırt hata verdi. Googledan bir tane buldum ama o da çalışmadı. Programın ne olduğunu hatırlamıyorum. Ama kırmızıyla "Send them to hell" yazıyordu. Arkadaşımda güvenliği tamamen kalkmış bir modem ip'si verdi. Atmayı denedim ama dokunmadı bile. KaliLinux indiremiyorum çünkü üst düzey. Nasıl indiriliceğini biliyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.

gyakdvani

Katılımcı Üye
9 Kas 2021
432
354
POSITION ERROR
Bunu trolleyeceğim için istemiyorum, sistemim windows. Bulduğum tüm programlar ya WİN defender yüzünden açılmıyor ya da hata veriyor. Chatgpt den kodunu aldım fakat sürekli zırt pırt hata verdi. Googledan bir tane buldum ama o da çalışmadı. Programın ne olduğunu hatırlamıyorum. Ama kırmızıyla "Send them to hell" yazıyordu. Arkadaşımda güvenliği tamamen kalkmış bir modem ip'si verdi. Atmayı denedim ama dokunmadı bile. KaliLinux indiremiyorum çünkü üst düzey. Nasıl indiriliceğini biliyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.
Windows defenderi kapatmadan hiç bir hack programını açamazsın zaten

memofika

Yeni üye
1 Nis 2020
3
1

Önce bir tane usb wifi kartı al. monitör mod , çoklu anten desteği gibi özellikleri olsun ama. sonra da
Oracle VM box (app) -> kali linux -> metasploit / wireshark / Aircrack-ng / Wifite gibi araçları kullanabilirsin.
zor değil, youtube'da bile bir çok video var ama hepsinden önce AĞ ve İNTERNET konularnın hepsine gayet hakim olman ve nasıl gizlenmen gerektiğini bilmen lazım.
kolay gelsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.