Qos İke Trafık sınırlandırma

MrOgux

Üye
10 Eyl 2015
55
0
Üst kattakı cocukla beraber kullanıyoruz ama leş gıbı bılgısayara cocuk hergun oyun ındırıyor.
Bunun ıcın Qos İle sınırlandırmak ıstıyorum ınternetı modem bende ve maodelı Airties5650v3
Yardım edersenız cok sevınırım2 gundur arıyorum ve hala bulamadım bısey :(

MrOgux

Üye
10 Eyl 2015
55
0
mac filtrlemeyi etkinleştir ve kendi mac adresini kayıt et. sonrasında başkaları giremez :)

Bunu yapmayı dusundum sadece kendı macımı kabul ettırcektım ama ozamanda adamlar ınternet nıye yok falan dıycekler ben ıstıyorumkı ınternetlerı olsun ama %30 kullanabılsınler

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
15
Nereye...
Qos modem arayüzünde böyle bir özellik var ise oradan bant genişliğinden ayarlama yapabilirsin araştır Qos ama hepsini kendine çekme

Vireless

Katılımcı Üye
28 Haz 2013
413
1
Onu bilmiyorum ama dediğim şeyi dene. İnternetlerini kes bizdede yok de kendi intinide kapat göster ama oda olmaz ya en fazşa 1 2saat kullanabilirsin yardım etseler iyi olur

MrOgux

Üye
10 Eyl 2015
55
0
Onu bilmiyorum ama dediğim şeyi dene. İnternetlerini kes bizdede yok de kendi intinide kapat göster ama oda olmaz ya en fazşa 1 2saat kullanabilirsin yardım etseler iyi olur

en kotu ındırme yaptıkları zaman mac lerını engellıycem artık

Qos modem arayüzünde böyle bir özellik var ise oradan bant genişliğinden ayarlama yapabilirsin araştır Qos ama hepsini kendine çekme

Qos ayarları var fakat mac adreslerı ıp adreslerı onları sınıflantırma eşleme falan karısık bıraz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.