radyo hakinda yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dj_ahmed

Üye
3 Ocak 2007
207
1
slm THT uyeleri ben bir ucretsiz radyo host ariyorum hani auto dj li bir radyo hostu hic bir yere baimli kalmadan hostuma sarkilari atipp sarkilarr radyomda calmasini nasil salayabilirim yani auto dj li birr dayo bana yardim ederseniz sevinirim

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
kimse yardim etmiyecekmi

kardesım sıtede bu konuda bi ara yazılar vardı harbı cok ii bilgiler verilmişti senın demek ıstedıgını tam olarak anlamadım galıba ama verılen bılgılere göre winampi radyo yapmadan tut kendıradyonu en yakındaki10 km lik yere kadar duyurmaya kadar baya saglam bılgılerdı bendede vardı ama bulursam lınkı gonderırım sen bı daha ara ıstıersen

dj_ahmed

Üye
3 Ocak 2007
207
1
yardimlariniz icin tesekurler de ben autodj li bisey istiyomm yani sarkilari hostuma atiyim ordan sarkilar calsin pc kapaliykan bilem radyo yayinda olsun 24/7

Dj-DeLiKaN

Katılımcı Üye
20 Ara 2008
818
0
Karadeniz
shoutcast dj programı genelde mirc lerin radyo programıdır flatcast kurabilirsin sitene shoutcast radyo programının özelliklerini yayını kaç kişi dinliyor yayında hangi dj var hangi parça çalıyor hepsini mirc içerisinde ki radyo botu gösterir ve web winamp media player üzerinden dinlenilebilir

mirc radyo botu komutları ise şunlardır

!dj yayında hangi dj olduğunu gösterir
!dinleyici adındanda belli zaten dinleyici sayısını gösterir
!url yayını dinleyeceğin linki verir
!durum yazarsan hepsini birden sana bildirir

Saygılar !

dj_ahmed

Üye
3 Ocak 2007
207
1
tmm bilgileriniz icin tesekurler ama benim istedim baska ya autodj mesala sarkilari ftp ma atip winaptan adyo gibi nasil dinleterim onu sormustumm :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.