RadyoStar.Com.Tr Hacked ByCluppeR

tr.byclupper

Katılımcı Üye
25 Mar 2008
281
0
$safe_mode = Off
ArkadasLar 15/12/2007 tarihinde hackLemiştim.pLesk paneL'inden ve sitenin içinde radyo nun config dosyası bıle vardı bı kere gırmıstım shout cast userınden...Sonra radyonun şifreSini deiştirdiLer Hemen :secret

iLk hackLedim sitelerden birisi diyebiLiriMm.. : ) Hatta hackLicemM zamaN korkmuştuMm mahKemeLik faLan oLurmuyum Die ve ip'mi gizleyip hackLemıştım

Buyrun Mirror Kaydı ByCluppeR : Mirror-h.com Deface Mirror Servisi
Tarih : 15/12/2007
Saat: 14:52
Site : radyostar.com.tr
Açık: Plesk panel//Control Panel

YorumLarınızı KesinLikLe bekLioruMm ;) sağLıcakLa kaLın!!:twist

26 Kas 2008
110
0
kardes bu sıteyı hacklemen hıc ıyı bıse deıl ındexı basacagına uyarı seklınde yapsaydın daha ıyı olurdu tht ye yakısanda bu olurdu

tr.byclupper

Katılımcı Üye
25 Mar 2008
281
0
$safe_mode = Off
Saten index.php die bır dosyaları vardı onu kopyaindex.php dıe bıraktım ve hıc bırsey yapmadım sadece gezdım ne var ne yok dıe annıycan uyarı

+ evcıl >> Bı ara oretırım ;) yada plesk panel acıgı falan yaz cıkar ;)

Çiçero

Özel Üye
9 Eyl 2008
1,525
43
Türk Otağ
Kardeşim eline sağlık güzel olmuş ama uyarısı daha makbuldü bence de açıklamanı yapmışsın zaten saygılar başarılarının devamı dileği ile....

tr.byclupper

Katılımcı Üye
25 Mar 2008
281
0
$safe_mode = Off
+ bazı arkadaslarımız uyarı ver seydın faLan demıs ama saten yazıyı okumadıkları burdan bellı ıkıncı mesajımı okursanız annıyabılırsınızkı .. sıtenın ındex sayfasını yedekleyıp deface etmıstııMm .. !! ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.