raidshare sıfrelerını nasıl ogrenebılırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
23 Eyl 2009
84
0
rapıd premıum sıfrelerını nasıl alabılırım . bazı kısıler oldukca fazla sıfrelerı premıum uyelerden ogrenebılıyor bunu nasıl yapılıyor .

ByVolDemort

Uzman üye
2 Kas 2009
1,043
0
C:\Intel
Adama Keylogger Çakıyor Öyle Öğreniyor Ama Sana Önerim "Ücret" karşılığında alınan şeyleri çalmaya çalışma hem haramdır hemde suçdur...Çalış Sende Alırsın Premium..

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
çeşitli warez sitelerinde bunlar dağıtılıyor.. fakat önermiyorum.. çünkü 4 kişiden fazla kullanıcı o passwordlarla login olduğunda otomatikmen o pass ban yiyor.. ücret karşılığında alınması sizin menfaatinize olur ;)

reklamsız1

Katılımcı Üye
1 Kas 2009
625
0
ÇANAKKALE
valla dostum hiç tavsiye etmem benm bi aylık rapid üyeliqim bi şerefsiz yüzünden qitti. aman aman pahalı bişey değl öqrencym falan dersn topla al hırsızlık bu. Suçu qeçtm çnkü pcye falan qiriosunz oda suç ama en azından hırsızlık değil. nese kardeş karar senin valla hala daha rapidi patlana küfür ediorum qerisi sana kalmış :)

23 Eyl 2009
84
0
bende tavsıye etmıyorum kesınlıkle . o kadar cok accont degıtıyorlar kı bazı sıtelerde . 10 taneden fazla ılk yetısen alıyor . bende merak ettım bunları nasıl buluyorlar . acaba bır sıtemı dagıtıyor dıye dusundum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.