Rank sıralaması nedir?

bluehacc

Üye
2 Tem 2015
96
4
Başlıkta da gördüğünüz gibi eski ama maalesef aktif olmayan bir üyeyim. 2015 yıllarında THT ilgisi özentisi olan ama donanımı yeterli ekipmanı olmayan bir çocuktum. Yeterli bir PC sistemimin olmaması mesaj sayımdan da anlaşılacağı üzere aktifliğimi kötü etkilemiş. Şimdi geri döndüm. Çok iyi bir sistemim olmasa da iş görür seviyede. Burada ki aktifliğimi ciddi seviyede arttırmak istiyorum. Yazılıma olan ilgim de buna yardımcı olacaktır. Ayrıca hesabımın kapatılmamasına ayrıca sevindim. Bunun içinde çok teşekkür ederim. Fakat öncesinde yapmak istediğim bir kaç değişiklik var. Doğum tarihim yaşımı büyük göstermek için büyük girmişim onu düzeltmek istiyorum buraya bir yönetici yazarsa kendisine ulaşmak isterim. Ayrıca kullanıcı adını değiştirebilir miyim ? Rank sıralama ve detaylarını nerden görebilirim ?

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
7
786
root
Konumuz gerekli kişiye yönlendireceğim doğum tarihi değişikliği için ama mümkün mü bilmem mümkün değilse konu altından dönerim. Ranktan kastınız nick altı ise aşağıda detaylı görebilirsiniz.
Bir timde görev yapmadığınız zamanki rutbeler
Yeni Üye (0-50 Post)
astegmen.gif

Üye (51-250 Post)
tegmen.gif

Katılımcı Üye (251-1.000 Post)
usttegmen.gif

Uzman Üye (1.001-2.000 Post)
yuzbasi.gif

Kıdemli Üye (2.001-5.000 Post)
binbasi.gif

Kadim Üye (5.001-9.999 Post)
yarbay.gif

Yaşayan Forum Efsanesi (10.000+ Post)
yfe.gif

Timlerde görev yapmak isterseniz de;
Buradan alımları takip edebilirsiniz.
Hoşgeldiniz, iyi forumlar.

bluehacc

Üye
2 Tem 2015
96
4
Konumuz gerekli kişiye yönlendireceğim doğum tarihi değişikliği için ama mümkün mü bilmem mümkün değilse konu altından dönerim. Ranktan kastınız nick altı ise aşağıda detaylı görebilirsiniz.

Timlerde görev yapmak isterseniz de;
Buradan alımları takip edebilirsiniz.
Hoşgeldiniz, iyi forumlar.
Yardım için teşekkürler. tarih değişikliğinde yöneticiye ulaşın yazılmış o yüzden ulaşmak istedim. Hayırlısı artık. Ranktan kastım evet bu rütbeler.

Merhaba değerli üye, nickinizi vip üyelik alarak değiştirebilirsiniz birde
ekiplere katılıp başarı elde ederseniz hak kazanırsınız.

iyi forumlar
Bir aylık bronz üye almak yeterli olur mu ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.