Rapidden birsürü linki arka arkaya indirin

Jurandyr

Katılımcı Üye
19 Ocak 2009
287
0
Rapidshare.com, sistemi yeniledi. Yeni sistemin açıklarından faydalanarak sıra beklemeden, tarayıcı açmadan, ücretsiz download yapmak ister misiniz? İzleyin.

Rapidshare.com, kullanıcıları sevindiren yeni sistemine geçti. Ücretli hesabı olanlar için indirme kotası 2 katına çıkartıldı. Ücretsiz olarak bu servisten yararlanmak isteyenler için de bekleme süresini ortadan kaldırdı. Bu yenilikleri bekleyen kurnaz kullanıcılar, geliştirdikleri sistemle beklemeye gerek kalmadan, tıpkı ücretli üyeliğiniz varmış gibi download yapmanıza olanak sağlayan bir yazılım geliştirdiler. Aşağıda, CryptLoad adındaki yazılım hakkında eğitim videosu bulacaksınız.

Videoyu İzleyin

Programı indirmek için tıklayın..

şifre: forumcan

adas12

Üye
3 Ocak 2009
231
0
kardeees bı baksan nod 32 bunun ıcınde truva atı var diyo.
ne iş anlayalım bi kastın mı var

nedimkavak

Katılımcı Üye
11 Ara 2007
353
2
beyler bu programı bende kullanıyorum vweçok memnunum herkese öneririm bu programı
Bilader seninde emeğine sağlık.

bekçi26

Yeni üye
20 Ara 2008
8
0
helal olsun bea kardes cok ıı ıs yapmıssın temız ıs emege buyuk saygı gosterıyorum saolasın bu arada ben bekcı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.