RAR Şifresini nasıl bulurum?

17 Eyl 2009
150
0
Arkadaşlar bir Torrent oyun indirdim 6GB, tam kuruyorum rarpass istiyor.
Ve hiçbir yerde yok, işin kötü tarafıda tam %99'a geldiğinde rarpass yanlış diyor..
Okadar uğraştım indirmek için 12saat bekledim ve şimdi bir rar pass yüzünden açamıyorum yardım edin lütfen :(

Process

Üye
19 Eyl 2012
177
0
Ayvalık
arkadaşım rar kırma programı vardı bi tane elimde kısa bir sürede buluodu dierlerine göre ama ingilizce bir siteden indirmiştim formattan sonrasilin mişti iyice ara başka dillere çevirerk ara belki bulursun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.