Rastgele STEAM Oyun Kodu Dağıtan Site //

RealDucky

Üye
10 Haz 2016
109
0
Siteye girince tek yapmanız gereken facebook ile giriş yapıp sayfayı beğenmek, durumu paylaşmak ve robot olmadığınızı kanıtlamak için kutuya tik koymak. Bunun sonunda sol taraftaki bölüme keyinizi verecektir.

11tl değerinde oyun geldi Click here to enlarge

KULLANIMI : STEAMA GİRİN OYUNLAR>STEAMDA ÜRÜN ETKİNLEŞTİR DİYİN KODU GİRİN.

NOT : Sitede level dalgası var galba levelin yükseldikçe daha kaliteli oyunlar geliyor.

Son düzenleme:

EfsaneviHacker

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
506
0
Allah için bıkmadınızmı şu siteden 30 40 kere paylaşıldı herkez ref kasmaya uğraşıyor resmen

edit: adam refli link de vermemiş cidden garip baya paylaşıldı site acaba amacı ney

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Referansınızın bulunmadığı bir bağlantı koymak zorundasınız. Ayrıca bu konudan 2 tane daha paylaşılmıştı, hemde son 3 gün içerisinde.

EfsaneviHacker

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
506
0
Referansınızın bulunmadığı bir bağlantı koymak zorundasınız. Ayrıca bu konudan 2 tane daha paylaşılmıştı, hemde son 3 gün içerisinde.

linkte referans yok baktım da cidden baya paylaştılar 2 değil en az 10 tane gördüm bu konuda baya bi silindi konular ama bilmiyorum bıkmadılar hâlâ

batuhaneren0

Yeni üye
3 Nis 2016
32
0
Koyduğu link bu twed.com/giveaway/?r=CC427D5E Ve sitenin verdiği ref linki böyle oluyor ilgilinelirse sevinirim

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,590
0
World
Level yükseldikçe kaliteli oyun gelmiyor. Ayrıca bu konu kaçıncıya paylaşıldı yeter

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.