Rat attığımız pclerden para kazanmak ?

katliyam34

Üye
19 Eki 2012
57
0
Merhaba arkadaşlar , ben bir kaç pc'yi ratlayıp sızdım ve arkadan istediğim işlemleri yapıyorum. Şimdi benim aklıma takılan şöyle bir soru var. Biz bu topladığımız zombi pcleri yani ratlı pcleri kullanarak nasıl bir gelir sağlayabiliriz ? Kısacası zombi pc üzerinden kazanç sağlamak mümkün mü ?

katliyam34

Üye
19 Eki 2012
57
0
Cevaplarınız için teşekkürler ,

Clicking nedir ?

Ddos konusunda bilgim sıfır denilecek seviyede , sizce öğrenmem ne kadar sürer ? Ve bu web site üzerinden kazancımız ne derecede olacaktır örnek rakamlar üzerinden bir şeyler söyleyebilirseniz sevinirim.

Bu yöntemlerin dışında başka yöntemlerde var mıdır ? Fikri olan , bilgisi olan abilerimiz kardeşlerimiz yorum yaparlarsa sevinirim.

katliyam34

Üye
19 Eki 2012
57
0
Rat olarak spynet kullanıyorum , link kısaltma sistemlerinde ilgili butona tıklatmak nasıl mümkün olur onu bilemiyorum fakat kullanıcı zaten çevrimiçi olduğu zaman hakimiyetimizin olduğunu düşünürsek gelen linki direk kapatacaktır diye düşünüyorum yani link kısaltmak pek mantıklı olmayacaktır , youtube da öyle zaten reklam görüntülenmesinden gelir alabilmemiz için ya başlangıç reklamını tamamen izlemesi gerekiyor yada videonun ilerleyen kısımlarında 5.saniyede örnek veriyorum gelen bannerın gelmesini bekleyecek kadar siteyi yine açık tutmak zorunda

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
Açıkcası rat benim ilgi ve bilgi alanım değil sadece bildiğim para kazanma taktiklerini yazdım birde turbobit gibi siteler indirme başına sana para veriyor

doruk15

Katılımcı Üye
12 Nis 2013
682
0
Rat olarak spynet kullanıyorum , link kısaltma sistemlerinde ilgili butona tıklatmak nasıl mümkün olur onu bilemiyorum fakat kullanıcı zaten çevrimiçi olduğu zaman hakimiyetimizin olduğunu düşünürsek gelen linki direk kapatacaktır diye düşünüyorum yani link kısaltmak pek mantıklı olmayacaktır , youtube da öyle zaten reklam görüntülenmesinden gelir alabilmemiz için ya başlangıç reklamını tamamen izlemesi gerekiyor yada videonun ilerleyen kısımlarında 5.saniyede örnek veriyorum gelen bannerın gelmesini bekleyecek kadar siteyi yine açık tutmak zorunda

kurban başka bi penceredeyken onu sürekli önde tutup arkaplanda browser açabiliriz sanırım çokta mantıksız gelmedi

Chetcut

Üye
20 Ağu 2016
156
0
Aslında kurban evinde pc yi açık bırakıp giderse olabilir yadasen bir kereliğine yeniden başlat o kapatırken şansın varsa dikkat etmeyip yeniden başlatırsa ve pc nin bulunduğu odada kimse olmazsa olabilir
Ama çok şansa ihtiyacın olucak :D

katliyam34

Üye
19 Eki 2012
57
0
Şuan kurban sayısı önemli değil , ne kadar kurbanla neler yapılabilir gibi bir başlık olarak düşünün yani genel olarak varsayım üzerine bir konu. Varsayalım 1k zombi var bu 1k zombi ile ne yapılabilir veya 500 ile ne yapılabilir genel olarak yapılabilecek şeyleri paylaşacağımız bir konu bu aslında ilginiz için teşekkürler. Herkes bilgilerini ve fikirlerini paylaşsın amacıyla açtım bu konuyu benim gibi arayan arkadaşlara bir yol veya bir fikir olsun diye :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.