Rat Hakkında Yardım İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LifesTR

Uzman üye
21 Haz 2013
1,123
0
Bildin?
İyi Günler Sayın THT Üyeleri

Ben Kendim Herhangi Bir Ratda Server Oluşturdum Ve Nasıl Yayacağım Hakkında Hiçbir Fikrim Yok Önerilerinizi Almak İstiyorum

Sosyal Mühendisliğe Baktım Ama İç Açıcı Bir Fikir Bulamadım O Yüzden Yardımlarınızı Bu Konu Altından Bekliyorum.

Server En Hızlı Nasıl Yayılır... ?

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Ya Bence Güzel Bir Program Yazarsan Ve içine Fud'lar san Serveri Çok Çabuk Yayılır Mesla Bir Oyun Vardır Ve Hiç Hilesi Yoktur Ve Sen Bir İlki Yaparak O Oyuna Hile Yazarsın Ve Çok Kullanıcı İndirir Yani İçindede Server Varsa Dadından Yenmez :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Yani Bence En Sağlam Fikir Bu Biraz Çabalayacaksın Uğraşıcaksın Ama İşin Sonunda Meyveni Alıcaksın :)
Bide Program Yaptın Diyelim Fake Bir Program Yapabilirsin Program Senin Fudlayıp Hazırladığın Serveri
Kullanıcının Pc'sine İndirse Çok Daha İyi Olur Hem Kullanıcının Haberi Olmaz Hemde Az Uğraşırsın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.