RAT İle İlgili Sorularım

Son1Nefes

Üye
23 Nis 2015
225
0
Arkadaşlar Başlıkta Belirttiğim Gibi RAT Hakkında Bazı Sorularım Var İsterseniz Geçelim:

1.Arkadaşlar Diyelim Kişiye RAT'ı Attık Örnek Veriyorum Resim.Kurban Bu Resime Baktı Peki Resimden Çıktığında Kurban DarkComet 5.3.1'de Gözükmüyorya Peki Ben Bunu Nasıl Her Zaman Gözüküyor Yapabilirim Yani Anlayacağınız PC'yi Kapattığında Ve Tekrar Açtığında Kurban DarkComet 5.3.1 De Gözükmesini İstiyorum Herzaman. O Crypter'ı Silse Bile.

2.Undetected Bölümünde Crypter Paylaşıyorlar.Birini İndirip Kuruyorum Ve Crypter'ı Hazırlıyorum Örnek Resim. Ama Bu .exe Uzantılı Oluyor Ve İcon Gözükmüyor Bunu Nasıl Yapıcaz?

3.Kurbana Gizli Dosya Göndericem Peki Buna Botnet Nasıl Kurucam Şahıs Görev Yöneticisini Veya Masaüstünü Açıp Botnet'in Açık Olduğunu İllaki Görecektir Bunu Nasıl Yapıcaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.