Sızma Testleri RAT İle SMS Silmek Mümkün mü?

iavdan

Üye
2 Eyl 2007
221
0
android cihazlarda açıldığıdan otomaik olarak smsleri silen bir apk lazım.Böyle birşey mümkün mü hiç bi fikrim yok bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

daha doğrusu sorunumu tam olarak şöyle açıklayım yaklaşık 500 adet samsung cihaza android rat attım sms onayı yapmam gerekiyor fakat bazı kullanıcılarda 7bin 8bin sms olduğu için en baştaki sms'i görmem yaklaşık 4 dakikayı buluyor sms onayı için verilen süre 2 dakika :) kullandığım ratta cihazın dosyalarına erişebiliyorum. uygulamalara müdahale edemiyorum. Android cihazlarda smslerin saklandığı bir klasör varmıdır yokmudur biraz araştırdım fakat galiba klasörde saklanmıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
113
3301/1.1.ano
Cevap: sms silen apk

sim kart hafızasında kayıtlı ise sms ler sim kart hafızasını temizleyebilirsin

apk olarak bilmiyorum ama buton id lerini falan belirtip(androidte nasıl oluyor bilmiyorum) sim kart hafızasını temizleyen bir virüs kodlayabilirsin

iyi forumlar

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Merhaba,

Gelen smsler direk olarak ana sayfaya geldiği için gelen smsi alıp başka bir yere ayrırmak gerekir. Onun dışında ayıklayan bir program maalesef yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.