Rat-Trojan

IHwnIChiko

Katılımcı Üye
26 Eyl 2013
267
0
Ankara
Selamın aleyküm millet ben bi konu hakkında soru sorucaktım umarım cevabını ala bılırım ben şimdi internet kafeden1 pc ye rat yedirdim diğer pc lere o rattan sıza bilirmiyim veya onlarıda kurban olara düşre bilirmiyim ?

oguzhan280

Üye
3 May 2012
228
0
Çalışırsan ve inanırsan başaramayacağın şey yoktur. Elbet yaparsın ama biraz çalışmaya ihtiyacın var. Hiçbir zaman umudunu kesme. Biliyorum zor, ama bunun üstesinden gelebilirsin.

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Kardeşim öncelikle şunu diyeyim, bunu yapabilmen için kendi ratını programlaman gerek. Çünkü rat attığın zaman karşı tarafın ip adresini ratta tanımlıyorsun. Bu durumda yapman gereken şey, bulunduğu pcde ip adresi çeken bir rat yapmak ki bu çok zor bir şey değil. Sonra da programdaki ip adresi ile yeni çektiği ip adresini karşılaştırmasını sağlarsın ki bu da zor bir durum değil. Sonra da eğer aynı değillerse kendini tekrar compile etmesini sağlarsın ki bu da çok çok zor bir şey değil. Uğraş yaparsın bence.

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
kardeşim ben net cafeden gidiyorum geçen birisi beni rata düşürdü tw ile birbirimeize bağlıydık yamuk yaptı masa başına mesaj attı büyük ihtimal dediğin şey mümkün pc'sini çökerttim masaya reset attım biraz bekledim pc aynı yerinde duruyordu çocuk zararlı çıktı .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.