Rat üzerinden web browser bilgilerini temizlemek

katliyam34

Üye
19 Eki 2012
57
0
Merhaba arkadaşlar , zombi pc'mizin browser verilerini nasıl temizleyebiliriz ? Yapmak istediğim şu %TEMP% klasöründeki şeyleri sildiğimizde ben browser'ın ön belleğinin sıfırlandığını düşünüyordum fakat öyle değilmiş. Benim amacım böyle bir klasörü uzaktan silerek kurbanı ilgili siteye yönlendirip giriş yapmasını sağlamak ve giriş yaptırtıp keylog'dan ilgili bilgileri toplamak bunu nasıl yapabiliriz ?

doruk15

Katılımcı Üye
12 Nis 2013
682
0
ayrıca cookies leri sil ki açık oturumlarda sonlansın

/home/kullanıcı/.config/google-chrome/Cache" google chrome geçmiş klasörü

%localappdata%\Google\Chrome\User Data\Default\Cookies cookie klasörü

katliyam34

Üye
19 Eki 2012
57
0
Edit 2 : C:\Users\Burak\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\ Bu şekilde ikinçi söylediğinize yakın bir bölüm bulabiliyorum fakat onun içerisinde cookies diye bir klasör yok fakat ilk söylediğiniz klasör mevcut cache ekstra olarak application cache de var

doruk15

Katılımcı Üye
12 Nis 2013
682
0
Edit 2 : C:\Users\Burak\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\ Bu şekilde ikinçi söylediğinize yakın bir bölüm bulabiliyorum fakat onun içerisinde cookies diye bir klasör yok fakat ilk söylediğiniz klasör mevcut cache ekstra olarak application cache de var

bende internetten bakıp attım bende bilmiyorum tam olarak neresi olduğunu chrome cookies klasörü diye arat bak forumlara istersen

katliyam34

Üye
19 Eki 2012
57
0
Evet o şekilde arayıp buldum fakat kullanıcı sürekli chrome dan çıkmayınca silemiyorum , acaba spynet üzerinden bir şekilde açık olan programı kapatmak mümkün mü ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.