RAT Yardım.!

p4tronf

Katılımcı Üye
22 Eki 2015
286
0
darkcomet te yardıma ihtiyacıma var port'u duckdns yi hepsini ayarladıgım halde kurbanlar düşmüyor yardım edebilecek varsa ammy verebilirim ( tw alpemix lisansı bitti )

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Öncelikle serverini gizlemeden (crypter kullanmadan) virustotale tarattır bu arada rat kontrol ekranı açık olsun bağlantı gelirse ayarlar tamamdır eğer gelmezse ayarlar yanlıştır.

J3raveHero

Üye
26 Haz 2014
96
0
Denizli
Bende Darcomet rat kullanıcısıyım dikkat etmen gereken 2 şey söyleyeyim.

1)Upload siteleri:

Upload sitelerinde çoğu zaman atılan dosyalar kontrol ediliyor mesela dosya tc ye bir keylog upload ettiğinizde arada bağlantı gelip gidebiliyor bu virüsün yayılmasını önlemek için olmalı.

2)Açık görünen Portlar:

Portlarını modemden sıkıntısız olarak açsanda bazen portlar aktif olmayabiliyor modemden kaynaklı birşey olduğunu düşünüyorum bende vardı bu sorunn tabi herkesde olmaz ama kontrol etmeni tavsiye ederim bazı modemler böyle hatalar verebiliyor portu açıyorsun ama aktif etmiyor modemç.

p4tronf

Katılımcı Üye
22 Eki 2015
286
0
modem bana ait degil üst kattaki komşumuzun wifi ile baglanıyorum kontrol paneli şifrelerini bildigim için onlardan izinsiz yapıyorum . yani kısaca beyler ben darkcomet'te yeniyim bana tw den felan yardım edebilecek arkadaşlar varsa mesaj atması yeterli

eGi

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
254
0
Peki Kardeşim Sen Portlarını Ratı Kapatıup Denedinmi Rat Acıkken Denersen Aktif gözükür Bunada Bir Bak istersen Bneimkisi Öneri Kardeş Neden Terslercesine İcon Kulanıyorsun Madem Biliyorsunda Neden Soruyorsun Bizde Yardımcı Olamaya Calışıyoruz :mad:

Portlarımın Açık Oldugundan hemen hemen %99 eminim ve denedim de sitedende kontrol ettim çalışıyor .:jeerat

p4tronf

Katılımcı Üye
22 Eki 2015
286
0
Peki Kardeşim Sen Portlarını Ratı Kapatıup Denedinmi Rat Acıkken Denersen Aktif gözükür Bunada Bir Bak istersen Bneimkisi Öneri Kardeş Neden Terslercesine İcon Kulanıyorsun Madem Biliyorsunda Neden Soruyorsun Bizde Yardımcı Olamaya Calışıyoruz :mad:

:RpS_biggrin: kardeş ben biliyorum demedim %99 eminim işte yani videoda izledim yapımını hepsini harfi harfine uyguladım portlarımında açık olup olmadıgını port check open sitelerinden baktım açık gözüktü hani ne biliyim kardeş az çok biliyosan tw felan vereyim ? yardım et

burc ugur

Üye
16 Eki 2007
90
0
Düşmemesinin nedenleri bunlar olabilir her şeyin eksiksiz olduğundan emin ol.

1.Port çalışmıyordur belki , kontrol et.
2.Ratın avg lere yakalnıyordur.. Güncel fudlu yapman gerek.
3.Kurban mevzuyu çakıyordur açmıyordur dosyayı...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.