Rat Yedim, Nasıl Kurtulabilirim?

Aryax

Üye
4 May 2021
52
8
Bana link rat rat mis ailemin TC bilgileri oyun sosyal Medya hedablarim hacklediler tehdit ediyorlar lütfen yardım edin lütfen çok zor durumdayım

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Sevgili kardesim. Evvela tehdit ediyorlar dedin. Kim tehdit ediyor. Demek tehdit edenin bilgileri senin elinde mevcut. Kisisel bilgileri calmis ve bilgilerle sizi tehdit ediyor. Bu durumun bilgisini cimere yapabilirsin. Onlar sana cok hizli bir bicimde ulasacaktir. Gecmis olsun

RW

Moderatör
26 Kas 2020
2,233
1,617
Bana link rat rat mis ailemin TC bilgileri oyun sosyal Medya hedablarim hacklediler tehdit ediyorlar lütfen yardım edin lütfen çok zor durumdayım
Her geçen dakkika senin için bir tehdittir para felan isterlerse sakın verme çünkü her para verişinde senden daha fazla istemeye başliyacaklar birnevi köle olucaksın onun yerine zaman kaybetmeden kanıtlarıyla beraber polis amirliğine başvur TANIMADIĞINIZ KİŞİLERDEN GELEN MESAJLARA İRTİBAT ETMEYİP LİNKLERE TIKLAMAYINIZ ..

Aryax

Üye
4 May 2021
52
8
Sevgili kardesim. Evvela tehdit ediyorlar dedin. Kim tehdit ediyor. Demek tehdit edenin bilgileri senin elinde mevcut. Kisisel bilgileri calmis ve bilgilerle sizi tehdit ediyor. Bu durumun bilgisini cimere yapabilirsin. Onlar sana cok hizli bir bicimde ulasacaktir. Gecmis olsun
Heryere yazdım 3 gün oldu kimlik bilgileri ile şirket açacağız kumar oynayacağız diyorlar nasıl kurtulabilirim bu durumdan

Aryax

Üye
4 May 2021
52
8
Her geçen dakkika senin için bir tehdittir para felan isterlerse sakın verme çünkü her para verişinde senden daha fazla istemeye başliyacaklar birnevi köle olucaksın onun yerine zaman kaybetmeden kanıtlarıyla beraber polis amirliğine başvur TANIMADIĞINIZ KİŞİLERDEN GELEN MESAJLARA İRTİBAT ETMEYİP LİNKLERE TIKLAMAYINIZ ..
Polise gittim cevap yok diyorum tehdit ediyorlar polis ise şakasına diyor bilmiyorum

Aryax

Üye
4 May 2021
52
8
Yarın savcılığa gideceğim bunlar bana heryerde paylaştık diyorlar bak yasadışı siteden sayende para kazandım fln yazıyorlar piskoluji kalmadı bende🙁

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
hiçbirşey yapma ne kork ne de cevap ver, insanı taciz eden tecavüz eden öldürene bile mahkeme birşey yapmıyorsa asla polis birşey yapmaz polise tekrar başvur polisin yanına git korkuyorum de eğer bu sefer de geri çevirirlerse "Allah'ım adaletli bir mahkeme bulamadım benim hakkımı almadılar Yarabbi ama sen biliyorsun onları sana havale ediyorum." veya onlara hakkımı haram ediyorum dediğin anda kul hakkının günahını ve Allah'ın mahkemesinin ve Allah'ın ne kadar kudretli adaletli olduğunu anlayacaklar !

Aryax

Üye
4 May 2021
52
8
hiçbirşey yapma ne kork ne de cevap ver, insanı taciz eden tecavüz eden öldürene bile mahkeme birşey yapmıyorsa asla polis birşey yapmaz polise tekrar başvur polisin yanına git korkuyorum de eğer bu sefer de geri çevirirlerse "Allah'ım adaletli bir mahkeme bulamadım benim hakkımı almadılar Yarabbi ama sen biliyorsun onları sana havale ediyorum." veya onlara hakkımı haram ediyorum dediğin anda kul hakkının günahını ve Allah'ın mahkemesinin ve Allah'ın ne kadar kudretli olduğunu anlayacaklar !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.