Rat

Viking23

Yeni üye
17 Eki 2014
29
0
Girne
Arkadaşlar merhaba. Ben son zamanlarda DarkOmet'i çözmeye çalışıyorum fakat pek başarılı olabilmiş değilim. Daha yeni olduğum için videolarda/resimlerde verilen bilgiler pek ayrıntılı gelmiyor bana. Port açmayı yaptım ( en azından öyle sanıyorum ) ama check ettiğimde açık göstermiyor.. Bir diğer sorun ise keylog'ların mail adresine nasıl yollandığı ve virüsü resim vb. içine yerleştirdikten sonra nasıl windows güvenlik duvarı, antivirüsler vb. 'den geçirebileceğim? Stub ı yaparken nelere dikkat etmeliyim? Bu konularda beni aydınlatırsanız minnettar kalırım.
NOT: THT Yardım bölümünü araştırdım kabataslak olarak, bazı konuların içeriğine baktım lakin bana yardımcı olabilecek herşeyi bulamadım, bulduklarımı halledebildim. Paylaşım yapan arkadaşlara, yapacak olanlara teşekkür ediyorum şimdiden. Konuyu takip ediyorum, iyi forumlar..

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
antileri gecmen icin undetected bolumunden iyi bircrypterle binderleyip fudlayacaksin ama fudladiktan sonra sakin virustotal jetty gibi sitelerde sereverini taratma patlamamasi icin
loglar mail adresine senin verdigin araliklarla geliyor istersen 2 istersen 5dakikadan sonra senin pc kapali bile olsa logla rmailine geliyor

port kapali gozukmesi bazen hata veriyor ama islemi sagliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.