'ReDLiNe Banner Design

'BE͏D͏E͏L͏

Grafiker
15 Şub 2016
1,936
709
Wallpaper yapacağımı söyleyip son anda Banner'e çevirdim,
biraz sade bir tasarım oldu ancak ilerleyen zamanlarda farklı bir varyantıyla bu açığı kapatabilirim.
Hayırlı olsun :)

@'ReDLiNe

İMZALI
XhnqwoS.png

İMZASIZ

zWWjfPK.png

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,154
900
Photoshop 🔥
Çok hoş duruyor 'BEDEL eline koluna sağlık. Birkaç materyal kullanımı ve font denemeleri ile daha da revize edilebilicek bir tasarım. Lakin bu hali ile bile çok güzel duruyor.

'BE͏D͏E͏L͏

Grafiker
15 Şub 2016
1,936
709
Eine saglik dostum.

Hoş duruyor elinize sağlık

El emeğe sağlık. Çok hoş bir çalışma..

Elinize sağlık çok güzel ve başarılı çalışma :)
Teşekkürler :)

Çok hoş duruyor 'BEDEL eline koluna sağlık. Birkaç materyal kullanımı ve font denemeleri ile daha da revize edilebilicek bir tasarım. Lakin bu hali ile bile çok güzel duruyor.
Teşekkürler, farklı bir çalışma yaparken arada bunu da çıkardım, çok sade kaldığını fark ettim başka bir zaman daha detaylı bir çalışma çıkarabilirim.
önerin için ayrıca teşekkür ederim :)

'BE͏D͏E͏L͏

Grafiker
15 Şub 2016
1,936
709
Font biraz fazla siyah kenarlık eklemişssin ama onun haricinde güzel olmuş eline sağlık
Ben onu yeni fark ettim desem.. teşekkürler :)
Elinize sağlık, güzel bir çalışma olmuş.
Elinize sağlık güzel olmuş

bende isterimmm bananeeee
Bende çok şey istiyorum ama olmuyor beee :ROFLMAO:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.