Windows Reklamsiz Fotograf Nasil indirilir?

gurcu87

Üye
16 Eyl 2012
173
4
Almanya
Reklamsiz Fotograf Nasil indirilir?

Merhaba, Legoland'da cekilen fotograflari siteleri üzerinden indirmek icin her Fotograf icin 9 Euro istiyorlar.

Tüm fotograflarda sitedin reklami oldugu icin Ekran fotosu da cekmek mantiksiz

Bu fotolarimi siteden reklamsiz nasil indirebilirim??

Yardim ederseniz cok seviniriz :)

ScopeX

Üye
14 Ağu 2021
146
129
Onun Gözleri..
Merhaba değerli üye bir yöntem vardı size bunu önermek istedim şahsen kendim bazı yerlerde deneyince işe yaramıştı.. fotoğrafın olduğu sayfada CTRL + U yapıp daha sonrasında CTRL + F yapıp .jpg .png diye aratırsanız belki resmin linkini ya da filigransız linkini bulabilirsiniz ve böylece indirebilmeniz mümkün yardımcı olduysam ne mutlu bana.

hoaydar

Ar-Ge Ekibi
18 Ocak 2023
492
417
/system32
Reklamsiz Fotograf Nasil indirilir?

Merhaba, Legoland'da cekilen fotograflari siteleri üzerinden indirmek icin her Fotograf icin 9 Euro istiyorlar.

Tüm fotograflarda sitedin reklami oldugu icin Ekran fotosu da cekmek mantiksiz

Bu fotolarimi siteden reklamsiz nasil indirebilirim??

Yardim ederseniz cok seviniriz :)
Har dosyasından indirmeyi deneyebilirsin bunun hakkında bir gönderim mevcut

gurcu87

Üye
16 Eyl 2012
173
4
Almanya
Merhaba değerli üye bir yöntem vardı size bunu önermek istedim şahsen kendim bazı yerlerde deneyince işe yaramıştı.. fotoğrafın olduğu sayfada CTRL + U yapıp daha sonrasında CTRL + F yapıp .jpg .png diye aratırsanız belki resmin linkini ya da filigransız linkini bulabilirsiniz ve böylece indirebilmeniz mümkün yardımcı olduysam ne mutlu bana.
Konuyu acmadan ilk önce onu denedim ama olmadı 😁

Har dosyasından indirmeyi deneyebilirsin bunun hakkında bir gönderim mevcut
Site içi aramada bulamadım, konu linkini gönderir misin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.