Remote exploit, ddos ruby

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
415
195
Merhaba arkadaşlar rubyde ddos kodu yazdım dahada geliştiriceğim ama remote exploit için gerekli istekleri yazar veya anlatır mısınız?

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
415
195
Zamanında buna epey vakit ayrımıştım, keşke vaktim olsa! Yazılım ekibinde yapabilen yardım edebilir. İyi forumlar dilerim
Çok teşekkür ederim eğer yardımcı olurlarsa bende size yardımcı olucağım.

Zamanında buna epey vakit ayrımıştım, keşke vaktim olsa! Yazılım ekibinde yapabilen yardım edebilir. İyi forumlar dilerim
Eğer yardımcı olabilicek birini tanıyorsanız yazabilir misiniz?

7 Ağu 2023
99
55
Öncelikle remote ve dos exploitleri farklı kavramlardir remote exploitler uzak bı sistemi exploitlemek için yazılan exploitler oluyor dos exploitleri ise dos saldırıları ve sistemi aksatma üzerine

Ddos kodları yazdım derken bu bı exploit olmuyor yalnız bı hata ve kusurdan yararlanman lazım shellcode içermesi gerekli diye biliyorum zorla çalıştırılan küçük kod parçacığı

Bence exploitlerin başta nasıl çalıştığını kavramaya çalış

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
415
195
Öncelikle remote ve dos exploitleri farklı kavramlardir remote exploitler uzak bı sistemi exploitlemek için yazılan exploitler oluyor dos exploitleri ise dos saldırıları ve sistemi aksatma üzerine

Ddos kodları yazdım derken bu bı exploit olmuyor yalnız bı hata ve kusurdan yararlanman lazım shellcode içermesi gerekli diye biliyorum zorla çalıştırılan küçük kod parçacığı

Bence exploitlerin başta nasıl çalıştığını kavramaya çalış
Evet, biliyorum aişte onu soruyorum eğer remote exploit hakkında bilgi vermek isterseniz ve eğer bir örnek kodunuz varsa atar mısınız? Kendi ddos kodum var ikisi arasındaki farkı biliyorum ama nasıl işlediğini bilmiyorum. Get isteği olarak mı? Eğer bir kod yazdıýsanız atabilir ve tardımcı olur musunuz?

Remote exploit mantığını anlatır ve eğer bildiğiniz bir kaynak veya kod varsa yardımcı olur musunuz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.