Yazılım | Programlama Resimlere trojan yükleme ve whatsapp ele gecirme

bambaskabiri58

Yeni üye
28 Ocak 2015
30
0
Selamunaleyküm arkadasrlar. Öncelikle hepinizin Kandilini en icten dileklerimle kutluyor, ümmeti Muhammed ve dünya barisi icin fitnenin fesadin ortadan kalkmasi icin Rabbimden hayirlara vesile olmasini diliyorum.

Benim bir sorum olacak arkadaslar.

Resimlere Trojan ekleme ve whatsApp´a sizma veya ele gecirme meselesini ögrenmek istiyorum.

Hatta daha acik konusayim. Biz nasipse yabanci biriyle is yapmak istiyoruz fakat bunun telefonuna sizip kiminle irtibatta oldugunu ögrenmek istiyoruz. Sonuc itibari ile yabanci oldugu icin elimizi güclendirmek adina heleki böyle bir zamanda böyle bir uygulama yapmak istiyoruz.

Bu oglan genelde wahatsapp kullanir ve irtibati ancak onunla kurar bize karsi. Yüz yüze gelsekte islerin gidisatindan bahseder fakat ser verir sir vermez.

Bu konuda Allah rizasi icin acil yardim istiyorum ayip olmazsa.

Zaten islerimiz ras gitsin nasip olursa buraya gücüm yettigi kadar katkida bulunmak istiyorum arkadaslar. Allah nasip etsin sizde dua buyrun. Allaha emanet olun. Saygilar

MaliTR

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
333
7
WhatsApp'da atılan resim direk görüntüleniyor onun için resmin içine gizlersin ama onu url den indirmesi lazım eğer böyle bir şeyi karşı tarafa yaptırabileceğine inanıyorsan bana mesaj at.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yok4n

Yeni üye
21 Eki 2020
16
0
Veil framework ile bir trojen oluşturabilirsin sonrasında trojenfactory toolu ile resim dosyasına göme bilirsin.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=P8TEZfNCmh4[/ame] istersen bu linkden de rat oluşturmaya bakabilirsin.

Çölkaktüsü

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
560
1
TÜRKİYE
hazır programlarlar ile bir resime/uygulamaya/dosyaya bu pdf olabilir veyahut başka bir şey olabilir içine trojeni koymanız gerekmektedir.
sosyal mühendislik ile karşı tarafa yedirmeniz gerekmektedir.
bu linkten daha rahat araştırıp öğrenebilirsiniz.

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
2
50
Trojanı birçok araca ekleyebilirsiniz.pdf,resim,link vs
resimler executable değil ki? nasıl trojan ekleniyor? konu linki vs verir misiniz. bilgisayarda bile resime trojan eklenmiyor(rar ile birleştirmek sayılmaz. sonuçta exe ile resim dosyasının aynı anda açılması sağlanarak, resimmiş gibi gösterilerek çalışıyor bu yöntem? ve VIRUS.JPG.EXE şeklinde oluyor) androidde vs nasıl çalışacak bu resim trojan?

Son düzenleme:

'Saruca

Uzman üye
4 Ocak 2020
1,097
3
751
tnziel
Merhaba, resimlere kod enjekte edilebiliyor lakin dosyanın görünürlüğü bozulacaktır. Tabii bunları bir tool ile yapmak mümkün. Bir kişinin telefonunu resim göndererek ele geçirmek istiyorsanız yine bir zararlı linke ihtiyacınız olacaktır. Linkin içine hem resmi hem de kodları koyarsınız. Bu zararlı kod direkt olarak hedef sistemde çalışır.

Bir resmin içine trojan yerleştirmektense (resim bozulacaktır) sosyal mühendislik yöntemiyle kendi oluşturduğunuz trojanla ile sızmanızı tavsiye ederim.

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Aleyküm selam dostum. Güvenlik problemi yaşadığın insanlarla iş yapmanı pek tavsiye etmem. Soruna gelicek olursak, resime trojan eklenebilir.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2DJ3pT5Cnfw[/ame]

Bu video işini görecektir onun dışında Whatsapp mesajları sistem dosyalarında Whatsapp > kısımda yer alan crypt12 ile şifrelenmiş dosyalarda tutulur. Oluşturduğunuz mobil rat'ı resime gömerek hedef kişiye sosyal mühendislik senaryoları ile atabilirsiniz.

Rat için buraya bakabilirsiniz.

https://www.turkhackteam.org/google-android/1719644-termux-whatsapp-hack-telefon-hack-m-sploit.html

bambaskabiri58

Yeni üye
28 Ocak 2015
30
0
Arkadaslar ne diyecegimi bilmiyorum gercekten cok tesekkür ediyorum mahcup oldum okadar mesaj gelmis simd okuyabildim ancak. Gercekten sagolun varolun arkadaslar. Eger yapamayacak olursam yine sormak isterim kusura bakmazsiniz sanirim :) en kisa zamanda yapmaya calisacagim. Allaha emanet olun.

Bu arada izmire büyük gecmis olsun. Rabbim sabirlar versin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.