[ROOT]Ağ üzerindekileri hackleyin ! [WİFİ]

kadirekm

Üye
21 Nis 2014
102
0
teksas
ROOT YAPMAK İSTEYEN KARDEŞLERE

Bir çok Android kullanıcısı tarafından merak edilen ve çok zor bilinen bir işlem olan Android Cihazlarda Root Nasıl Yapılır sorusuna bu yazımızda cevap vereceğiz. Google tarafından onaylanmayan uygulamaları hali hazırda Android cihazlara yükleme işlemi gerçekleştirilemiyor. Bunun dışında firmware değişimi, işlemciye overclock gibi işlemlerde Root yetkisi alınmadan yapılamamakta.

Kingo Android Root isimli bir program sayesinde çok kısa bir sürede Android cihazlarınıza Root yetkisi verebilirsiniz.

İşleme başlamadan önce Kingo Android Root programını bilgisayarımıza indirelim.
Kingo Root - Free download and software reviews - CNET Download.com

Programı indirdikten sonra Bilgisayarınıza kurun ve çalıştırın. Hemen ardından telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayara bağlayın. Daha sonra Ayarlar> Geliştirici Seçenekler kısmına girin. USB hata ayıklama modu seçeneğini bulun ve aktifleşitirin.
Önemli Not: Android 4.3 ve sonrasında (Bazı 4.2 sürümleri de dahil) USB hata ayıklama modu açıkta değil. Ayarlar>Hakkında>Yazılım Bilgisi>Build Numarası kısmına gelin ve bir kaç kere dokunun. Ve karşınıza çıkan "Artık bir geliştiricisiniz" mesajını alacaksınız.

Anroid root programımızı çalıştırıyoruz ve daha sonra bağlı olan telefonumuzun bağlı olduğundan emin olduktan sonra programda bulunan Root buttonuna basın. Program otomatik olarak telefonunuza root yetkisi vermeye başlayacaktır. İşlem yaklaşık olarak 3-4 dakika sürecek. İşlem bittikten sonra telefonunuz Rootlanmış halde yeniden başlayacaktır.
Önemli Not: Root işlemi cihazınızı çalışmaz hale getirebilir. Root yapılan cihazlar güvenlik tehditlerine açık hale gelir. Garanti kapsamı dışında kalır. Root işleminde tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

AndroHack

Üye
25 Şub 2014
118
0
İzmir
Busybox un yeni versiyonunu falan kurmayın arkadaşlar dpsloit zaten kuruyor kendisi ama yeni versiyonunu değil kendi çalıştığı versiyonu
--- Konu güncel ---

yeb043

Üye
22 Mar 2015
58
0
Hocam anladigim kadariyla sen androidle kafayi bozmussun :D saka bir yana bildigin rootsuz uygulama varmi tel yeni garantiyi bozmak istemiyorum :D

jryla

Yeni üye
22 Mar 2015
10
0
hocam 2.programı daha acık bir sekilde anlatırmısınız mumkumse video anlatim super olur

Son düzenleme:

Agent99

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
741
0
Remote Admin
güzel denedim çalıştı yalnız telefonda olmadı pc de sitenin fotoğraflarını felan deyiştim :) yalnız facebooktaki fotolar deyişmedi bide pc de mozilladan girince dsploit güzel çalışıyor

AndroHack

Üye
25 Şub 2014
118
0
İzmir
@Agent99 Wireshark mantığında sadece oradaki tüm jpg png yani resim uzantılıları sizin resminizle değiştirir
denedim çalıştı ?
---Güncel

Agent99

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
741
0
Remote Admin
çalıştı super bir şey güzel anlatım yapmışsın sadece karşıdaki kişinin ipv 4 adresini bilsen yeter hocam bide 2 ci uygulama ne ben tam olarak anlamadım

thewall1

Yeni üye
23 Mar 2015
10
0
Kolay gelsin
http://www.turkhackteam.org/cop/105...android-wifi-kirma-bswificracker-root-v1.html
http://www.turkhackteam.org/cop/103-maskelihacker-farkiyla-android-wifi-kirici.html
yukarıda ki linkleri wifi-hack-yontemlerinin-tamami 'nın için aldım fakat açtığımda sadece buradaki linke girmeme izin veriyor site yani yukarıdaki linklere giremiyorum üyeliğimden dolayı siz veya başka bir admin ilgilenirse lütfen sevinirim tekrar kolay gelsin. NOT:105 ve 103 devamını bilerek sildim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.