Root Atılmıyor.

bendll

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
361
0
SocialMedia
Merhaba beyler elimde SM-J200F Mevcut Telefona eskiden kingroot ile atıyordum fakat 2-3 gun sonra brick oluyordu tekrar kiesle yazılım yükleyip tekrar atıyordum fakat artık kingo root kingroot frameroot gibi şeyler atmıyor ister pcden ister telden adb vs flas çok şey denedim sonunda rootlu room atmaya karar verdim telefonu taktım download moda aldım fakat odin hata verdi tekrar denedim bağlanıyorda kaldı tekrar açılmadı telefon kies ile yazılım attım 5 dakikada fakat bu sefer telefon download moda da alınmıyor bir öneriniz varmı rootlamak için.

edizstep72

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
511
0
NEREYE
kingo root u sakın indirmeyin logları takip ettim dsm logları tutuyor imemimi kopyaladı yeni imei flaşladıttım anca kurtuldum googleye 360 root apk yaz apkhere.com yazan sitede en düşük versiyonu atıyor her telefona attım olmadı odinden cf dosyası veririm sana ama %99 rootlanıcak

bendll

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
361
0
SocialMedia
kingo root u sakın indirmeyin logları takip ettim dsm logları tutuyor imemimi kopyaladı yeni imei flaşladıttım anca kurtuldum googleye 360 root apk yaz apkhere.com yazan sitede en düşük versiyonu atıyor her telefona attım olmadı odinden cf dosyası veririm sana ama %99 rootlanıcak

download moda alamıyorum nasıl odinle atıcam

bendll

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
361
0
SocialMedia

360 root gibi 10 dan fazla program denedim çince programları bile denedim atılmıyor sanki o cihazda yasaklanmış gibi .d

bendll

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
361
0
SocialMedia

webtekno odin ile atıyor benim telefon soyledigim gibi download moda alınamıyor o yuzden ://

bendll

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
361
0
SocialMedia

kingo root u diger telefonumda kullanıyorum2 senedir bi sıkıntı olmadı i mei filanda guvenlik açısından olabilir çunku hala imeim kopyalanmadı:RpS_thumbsup:

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Yeni telefonlar sıkıntı oluyor ya...Özellikle samsung un a j serileri.En iyisi eski ler vallaha,o kasar çok rom varki,elinde s7 den bile daha iyi telefon olur.

Senin konuna gelirsek root u daha fazla zorlama,belli bir saniyeden sonra cihazın full brick olur.Toparlayamazsın.Anakartı değiştirirsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.