Root Hata

Rulling

Üye
8 Ocak 2017
85
0
Ekran Görüntüleri
AyzJaL.png

Qp2MmZ.png

rJ19rm.png

zekibb18

Katılımcı Üye
31 Ağu 2015
883
0
Bir zamanlar bende E5 kullanıcısıydım ve 5.1.1'e geçtikten sonra root atamaz hale geldim, ilk olarak bilgisayar yolu ile cwm kur daha sonra cwm'den root flaşla daha sonra supersu gelecek telefonuna, yarım yamalak root gibi bişey olacak yani, daha sonra kingroot'u aç ve rootlamaya başla supersu ekranı gelince izin ver de root başarıyla tamamlanır, kinguser yüklenir keyfine bakarsın.

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Bir zamanlar bende E5 kullanıcısıydım ve 5.1.1'e geçtikten sonra root atamaz hale geldim, ilk olarak bilgisayar yolu ile cwm kur daha sonra cwm'den root flaşla daha sonra supersu gelecek telefonuna, yarım yamalak root gibi bişey olacak yani, daha sonra kingroot'u aç ve rootlamaya başla supersu ekranı gelince izin ver de root başarıyla tamamlanır, kinguser yüklenir keyfine bakarsın.

Dediğiniz gibi yöntemleri var. Hatta yukarıda da link attım. Tabii adam güncel demekten başak bir şey bilmediği için, önüne getirilmesini istiyor sadece. Yoksa söylenen adımlarla çok rahat root atılırdı.

Rulling

Üye
8 Ocak 2017
85
0
Teşekkürler kardeş deniyecem
Dediğiniz gibi yöntemleri var. Hatta yukarıda da link attım. Tabii adam güncel demekten başak bir şey bilmediği için, önüne getirilmesini istiyor sadece. Yoksa söylenen adımlarla çok rahat root atılırdı.

Onu denemiştim ama telefon donmuştu factory reset bile attım ama açılmadı telefon zaten başarsa idim konuyu buraya açmazdım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.