Root sonrası wi-fi sorunu

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
bendede şöyle bi sorun olmuştu. rottan sora. mobil verimi açtıgımda otomatikman kendi kapanıyodu sanki ben kapatıyomuşum gibi sora tekrar rotladım düzeldi senin sorunun hala düzelmediyse sende tekrar rotlama yapıp deniyebilirsin belki faydası olabilir kolay gelsin .

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
Zaten rootlu rootlayınca oldu bu.
sana şöyle söyliyim bende galaxygrand prime vardı rotladım mobilveri ve telefon kapanınca diyelim şarjı bitti vs vs telefon kapandımı açılmıyordu yani rotladım ama farklı bi dosyaymış meger netten başka bi rot dosyası bulup odinle rotladım her şeyi düzeldi tabii şu an o telefon pert oldu çünki düştü :RpS_lol: şu an j5 var elimde rotlu hiç bi sorun yok sende her şeyden kurtulmak istiyorum rotlamıycam diyosan ayarlardan fabrika ayarları na dönder rotlama bu sefer öle kalsın :RpS_thumbsup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.