Rophe Flooder

kutlay510

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
395
0
Ev
Rophe Flooder [Geliştirildi, Sorunsuz çalışıyor]

*Güncelleme ( 29.12.2012 )
Grafikte geliştirmeler yapıldı. Kodlar da düzeltilme yapıldı.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Selamun Aleyküm arkadaşlar. Bi kaç gündür uğraştığım Rophe Flooder'i sonunda tanıtma şansı buldum :) Beni baya bi uğraştırdı kodlamada bir kaç sorun oldu ama sonunda hallettim :) Kullanım videosuda var. Buyrun ilk resim:
hfnsh.jpg

Video
Rophe Flooder [HD] - YouTube
Virus Total
Tıkla
İndir :
Rophe Flooder

Son düzenleme:

sforum

Üye
5 Eki 2009
167
0
Lüleburgaz

Forma bir kere tıkla yandaki menüden icon var tıkla -- browse tıkla .ico uzantılı dosyanı seç ve yolla

Eğer dersenki ben Form haricinde programıma simge koymak istiyorum gelirsin My project sağda projenin isminin altında çift tıkla Application sekmesinin içinde Icon bölümü var orda
Gene browse diyerek iconunu seçersin inşllah açıklayıcı olmuşumdur..

Bu arada Programın güzelmiş Kardeşim eline sağlık ..:)

kutlay510

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
395
0
Ev

soruya bak :D yadım kısmına ac konunu.
//ihbar edildi.
ayrıca form'a 1 kez tıkla kosedekı kısımdan "Icon" yazanı sec oradanda kendı ıconunu sec.

ayrıca program güzel. devamını beklıyoruz.

Forma bir kere tıkla yandaki menüden icon var tıkla -- browse tıkla .ico uzantılı dosyanı seç ve yolla

Eğer dersenki ben Form haricinde programıma simge koymak istiyorum gelirsin My project sağda projenin isminin altında çift tıkla Application sekmesinin içinde Icon bölümü var orda
Gene browse diyerek iconunu seçersin inşllah açıklayıcı olmuşumdur..

Bu arada Programın güzelmiş Kardeşim eline sağlık ..:)

Yorumlar için teşekkür ederim :)

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
Grafikler hoşuma gitti elinize sağlık :)

Ayrıca konu 2. sayfaya düşmeden güncel yazmak yasaktır bilginize :)

kutlay510

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
395
0
Ev
*Güncelleme ( 29.12.2012 )
Grafikte geliştirmeler yapıldı. Kodlar da düzeltilme yapıldı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.