Router Serial ve Mac Adress Değiştirme (?)

ninjotepi

Yeni üye
13 Şub 2016
44
0
Herkese merhabalar.

Öncelikle çoğu multiplayer oyunda serial ve mac adress sisteme kayıt edildiği için herhangi bir servere çift olarak sızamıyoruz.

Yabancı dilde makaleler okudum fakat anlayamadım. Yanlız gerçekten çözümü varmış, izlediğim videolar shop vs değilse kanıtlamıştır.

Benim sorum belli...

Ben bir oyunda birden fazla hesap açmak yasak ve anında tespit edilip ban atılıyor, bunun sebebi router mac adress ve serial'dir. Bunları değiştirmenin bir yolu var mı ? veya mp oyunlarda bu bilgiler mi kayıt ediliyor ?

Tabii sadece oyun değil, sitelere birden fazla üyelik bu sayede alınabilir.

ninjotepi

Yeni üye
13 Şub 2016
44
0
Mac adresini T-Mac programı ile değiştirebilirsin. Ancak serial değiştirme derken?

modemin panelinde yazar mac adres diye. ayrıca modemin altındada yazar da edindiğim bilgilere göre sanırım her aynı model modemlerde aynıymış, buna benzer birde serial kodlaması varda o yüzden konu açma isteği duydum.

yine de teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.