RSS programı lazım - Yada benzeri /Feed/

delaporta44

Katılımcı Üye
6 Tem 2009
997
2
RUSSİAN
Merhabalar direkt konuya giriyorum.

Örnek veriyorum ahmet mehmet .com diye bir site var ben bu sitenin en son tarihde girmiş olduğu içeriğin linkini almak istiyorum kısaca olay bu.

Elimde yüzlerce site var diyelim artık nasıl yaparız çözemedim ama ben bu yüzlerce linkin en son tarih ki açtığı konunun linkini almak istiyorum. Tek seferlik bir işlem zaten o linkleri alsam yeterli. Yardımcı olana hakkını fazlası ile veririm teşekkür ederim hayırlı Ramazanlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.