Ruh gif +flash calisma/SiDeN

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
Kendiyle daha once hic konusmasamda nicki ilham verdi begenirsin insallah :)

ruhj6s8q.gif

Flash calisma icin tıkla
[SIZE="3​

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Ya flash olanı açmayın arkadaşlar içim ürperdi :D
Çok başarılı.. :D Gerçekten ruh a yapılan en iyi çalışma bu..

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Valla hareketli resim kağıda bastırılsa bastırıp odaya asacağım.

Ellerine sağlık kardeşim, dehşet olmuş, en favori çalışma olmuş.

Çok teşekkür ederim { :

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Hâlâ bakıp bakıp gülüyorum. Gece bunu atıp korkutacaklarım için liste tutuyorum :trl

Korkan çok :D

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Şu eline sağlık deyip de teşekkür butonuna basmayanlara ayar oluyorum. Arkadaş emek vermiş üstelik yorum atan herkese teşekkür butonuna basmış siz sırf post kasmak için eline sağlık deyip butona basmıyorsunuz. Teşekkür butonuna fazla basan ezik olmuyor arkadaşlar bilginize

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Şu eline sağlık deyip de teşekkür butonuna basmayanlara ayar oluyorum. Arkadaş emek vermiş üstelik yorum atan herkese teşekkür butonuna basmış siz sırf post kasmak için eline sağlık deyip butona basmıyorsunuz. Teşekkür butonuna fazla basan ezik olmuyor arkadaşlar bilginize

Bu bölümde yorum kıtlığı çekiyoruz :trl
Eline sağlık yazanlarda kabulum :RpS_sad:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Hayır yazsın yazmasına da teşekkür butonuna da bassın yazdıktan sonra. Sizi örnek alsın yani biraz 10bine yakın teşekkür butonuna basmışsınız

Haklısın ama milletin boğazına yapaşamazsın işte :D teşekkür vermiyorlar :D Bende o dertten muzdaribim

Bana yapılan yoruma teşekkür basarım çünkü benim için değerlidir.
Gördüğüm grafik çalışmalarına iyi kötü fark etmez teşekkür basarım emek verilmiştir..
Gövde gösterisinde gördüğüm konuya teşekkür basarım çünkü zamanını harcamış araştırmış hack yapmıştır
Güzel konu açanlara teşekkür basarım çünkü zaman ayırıp düşünüp paylaşımcı olarak konu açmıştır ..

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
efekt çok güzel olmuş abi ellerine sağlık
tesekkur ederim :)
Hâlâ bakıp bakıp gülüyorum. Gece bunu atıp korkutacaklarım için liste tutuyorum :trl

Korkan çok :D
:D 12 yi gecti basla yollamaya :D
saglik olsun edenede etmeyenede tesekkurler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.