Run-Time 70

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Loadinq19

Üye
3 Eyl 2010
237
0
29
Hoş Geldiniz Yazısından Sonra Masaüstü Göründüğü An Run-Time 70 Hatası Alıyorum Hatanın Çözümünü Heryerde Aradım Hiç Biri Fayda Etmedi Birde Sizin Önerilerinizi Alıyım Dedim..

Teşekkürler..

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya
bilgisayarım sağ tık<yönet<olay görüntüleyiciye tıkla olay görüntüleyicisi/uygulama ve sistem e tıkla ünlem işaretindeki uyarılara bak ve karsısında neyden kaynaklandığını gösterir onu buraya yaz

sebep:önceden kaldırdığın bir programın regde kalan silinmemiş anahtarları bu hatalara sebep olur

Son düzenleme:

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya
o zaman bu hata hangi program yüklediğinden sonra (yani o programı yükledikten kısa bir sürü geçmeden bu uyarıyı aldıysan) sistem geri yükleme diceksin ondan sonra olay görüntüleyicisinde programı yüklediği yazar ondan 1 önceki güne yada günlere alcaksın kesin çözüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.