Rus Hackerlar Hazırlık içinde Kamuoyuna duyurulur

Amiraljack

Üye
11 Ara 2015
183
0
Çanakkale
Allah hayırlısı ne ise onu versin biz her zaman burada ve ülkemizin için gerekirse canımızı seve seve vermeye hazırız biz görünmez kahramanlarız

KaplanBedo

Katılımcı Üye
22 Kas 2015
436
0
Kocaeli
Biz buraya hacklenmeye gelmedik hacklemeye geldik. Sen yeterki bize saldır de. Senin önderliğinde rusyaya ve destekçisi olan ülkelere saldırı yapmaya her zaman hazırız.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Sayın Türk Hack Team üyeleri ve Takipçilerimiz;
Son dönemlerde deepweb üzerinde takip içerisinde olan bazı arkadaşlarımız, Rus Hackerların Türkiye 'nin itibarını sarsacak eylemler içerisinde olduğu duyumunu aldık. Bu bağlamda öncelikle Kolluk kuvvetleri Emniyet, TSK, Mit olmak üzere bazı sitelerin uzun süreli kapatılarak Türkiye 'nin itibarının sarsılmak istendiği, olayların büyümesi durumunda ise Bankacılık sistemi üzerine bazı saldırılar olacağı konusunda ciddi duyumlarımız var. Rus Hackerlar tek bir ülke üzerinden atak yapmadığı için bu tür eylemlerin engellenmesi çok zor, unutmayalım bunun önlemi karşı saldırıdır. Siz bir eyleme karşı, tepki saldırısı yapamazsanız caydırıcılığınız olmayacaktır.

Bu nedenle vatanını seven herkesi Underground tim başvurusuna davet ediyoruz.

Saygılar.

Şifresi 123456 olan aciz Rus sitelerini brute'tan düşürerek ne tür bir caydırıcılıktan söz edilebilir? Adamlar bizim Milli İstihbarat Teşkilat'ımıza, Türk Silahı Kuvvetleri'mize saldıracak; biz de gidip en ücra kasabanın terzi sitesini mi hackleyeceğiz? Hayır, kesinlikle böyle olmamalı kardeşlerim. Biz TürkHackTeam'iz! Şu an bunu en tırt tim bile yapabilir. Bizim bir farkındalık yaratmamız gerek! Zorrokin'in geçen mesajında da bahsettiğim gibi, biz de Rus devlet sitelerine DDOS operasyonu düzenlemeliyiz. Ama sunucuları çok iyi, ama çok zor. Denemekten ne zarar gelir? Yine aynı şeyi diyeceğim, 1 hafta önceden duyurulacak şekilde forumun üstüne banner yerleştirilmelidir. Operasyon cumartesi günü akşam saati olmalıdır.

Son paragrafa ise şaşırdım. 2001-2005 arasındaki .cm domainli site hakkında bir bilgim yok ama, 2005-2015 şuanki .org sitemizde bir adminin time başvuruya teşvik ettiğini ilk defa görüyorum. Forumda bir rütbe sinerjisi, elektriği oluşturuyorsunuz herkes rütbe almak istiyor sonra oluşan post kasımı vb. olumsuz durumların önüne geçmek için de rütbe önemli değil diyorsunuz. İlginç.

Kısacası, siz de bilinçlenin THT üyeleri! Kabak gibi kalmayayım ortada. Üyelere açık bir DDOS operasyonunun yapılmasına-en azından denenmesine- destek verin!

İyi forumlar,

Musileno.

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Şu zamana kadar site hackleme isleriyle ugraşmadım.Öğreniriz aoğra öğretiriz.. Söz konusu vatansa geri tefferuat

Thegrowing

Yeni üye
21 Kas 2015
2
0
Cok isteriz ama yeterli bilgimizin oldugunu sanmıyorum aslında bizim gibilere(temel bilgileri oturmus ama ayrintilari pek bilmeyenlere)1 aylik gibi bi egitim verirseniz bence rahatlikla size yardim edebilecek seviyeye gelebiliriz

DarkHackers

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
617
0
ben gelirim ben çok fazla bilgili deilim ama siz bana nasıl yapılıcagını gösterin ben kendimi geliştire geliştire daha fazla daha güçlü saldırırım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.