Çözüldü Rusça bilen acill ödeme kanıtı sunucam!!!!(ÇÖZÜLDÜ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erkan170

Üye
22 Ağu 2009
116
0
f7tswh9a.png
[/URL][/IMG]

arkadaşlar bir yerde okudum Rabota V Internet diye site görev yapıon para verio bende can sıkıntısından kayıt oldum google transla kullanana kullana 400 ruble birikti şimdi çekmek istiyorum deneme amaçlı olursa herkese açıklayacam ama bu yazılan yazılar kopyalanmadığı için anlamadım en iyi çekme yöntemi hangisi rusça bilen yazarsa ne yazdığı?

Türkçe olarak görülen:webmoney(duymadım nedir),yandex money bi tanesi herhalde oda onay vermiomuş falan diyorlar,bide western union yazmışlar ona basıncada adres vs yazmamı istiyor anlamadım.

Son düzenleme:

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
kardeş sana işin sırrı anlatim 400 ruble ile parayı alaman 1) en az 7000 bin ruble olcak para çekmek için 2) 7 bin rubleden sonra 40 kişi referans getirecen link atarak ama şirket 1.5 2 ay takip edecek parayı vermek için 3) ruble 40 kişiden sonra senden insanlara dagıttıgın link le 5000 bin tıklama yapacan öyle paranı alcan ama bunun alma garantisi yok 10 kişiden 1 alıyor yada almıyor oda ödeme garantisi yok İYİ FORUMLAR :)

erkan170

Üye
22 Ağu 2009
116
0
kardeş sana işin sırrı anlatim 400 ruble ile parayı alaman 1) en az 7000 bin ruble olcak para çekmek için 2) 7 bin rubleden sonra 40 kişi referans getirecen link atarak ama şirket 1.5 2 ay takip edecek parayı vermek için 3) ruble 40 kişiden sonra senden insanlara dagıttıgın link le 5000 bin tıklama yapacan öyle paranı alcan ama bunun alma garantisi yok 10 kişiden 1 alıyor yada almıyor oda ödeme garantisi yok İYİ FORUMLAR :)

süpersin eyvallah en azından fazla kasmadan olaydan döneyim :RpS_biggrin:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.