Rütbe? Nasıl Atlanır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oni

Üye
3 Nis 2016
85
0
Arkadaşlar ben yeterince uğraşıyorum rütbe yukselmiyor , neye önem vermek gerekir?

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Mesaj sayın arttıkça rütbende atlayacaktır ama bunu post kasma uğruna yapma gerekli şeyler için mesaj yaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
önemli olan RÜTBE değil EMEK-ADAP-İYİ kişilik Yardım severlik forma yardımcı olma Makaleler okuma-Hack konularını baştan sona okumak iyi olan her şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.