Rüyalarınız, Karabasan Gördüm, Ufo Gördüm vs,Başınıza Gelen İlginç Olaylar BURAYA

Mr Depp

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
484
0
Cehennem
Eşşşoğlu Eşşek Gitmiyoki :D
Küfür Ediyorum Ondan Sonra Gidiyor Namuzsuz ..
Oyunmu Oynuyor Napıyor :D
Ama Tırsmıyorum Deil :)

Dostum şeytanın oyunu o! İyice kandırmış seni. O senin küfür etmeni istiyor dua okumanı değil! sende onun yapmasını istediği şeyi yapıyorsun , o da sana iyilik yapmış gibi gözüküp gidiyor ama sana kötülük yapıyor. Ayrıca komik bir şey değil.

Mr Depp

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
484
0
Cehennem
Arkadaşlar hiç rüya görmiyorum bir yıl olacak ne yapmalıyım

İnsanlar her gece ortalama 386 küsür rüya görürmüş fakat en fazla 3'ünü hatırlayabilirmiş. Bir yerde okumuştum ve insanların rüya görmemesi imkansızdır yazıyordu ¿

--- Not : Kaynağı hatırlamıyorum uzun zaman önce okumuştum. Ne kadar doğru bilmiyorum , okuduğumu anlatıyorum.

Mr Depp

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
484
0
Cehennem
beyler ben rüyamda hep geleceği görüyom valla uydurma değil rüyada olmayabilir ama derste konu anlatıyo hoca anlatış şekli hep aynı mesela sabah kalkıyom aynı olayı görünce allah allah ben bu kareyi bir yerden hatırlıyom ama diyom

dejavu deniyor ona. Sana özel bir şey değil herkese oluyo :D

Mr Depp

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
484
0
Cehennem
evdeydim cenabet yatmıştım bişey tokat attı (osmanlı tokadı az kalır) ama nasıl desem hayatımda öle bi tokat yemedim harbiden acayip çok pis sert bi tokattı. o tokattan sonra tırsarak kaldırdım kafayı baktım sağ sola tavana baktım ama odada benden başka kimse yoktu. o tokattan sonra cenabet olarak yatmadım yatmamda küçüktüm zaten ozamanlar :) o yakan çokpis can acıtan tokat atılmış gibi bi hisle uyandıktan sonra ilk dediğimse noluyolan kim vurdu bana olmuştu yalan felan hikaye felan veya uydurmaca değildir bizzat kendim yaşadım

kardeş daha önce hiç osmanlı tokatı yedin mi :D:D:D nerden biliyosun :D

Mr Depp

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
484
0
Cehennem
ben bu gnn braz kestriydun bşyler düşüünüyodum ayağımdan kan alındıgını güşündm gzm kapalıydı sonra iğnnenin ayağımda krıldıgını düşündm ve ayağımda bi ağğrı oldu tam o düşündgm yyerdii ağrıyan bölge sizce nedirrr bu ?
Türkçe'yi düzgün kullan!

Kusura Bakmayın Ama Ben Rüyamda GeneLde Kız FaLan Görürüm. Biraz BaLLımıyım Ne? :D
Abazalıktan o kardeşim :D

Expertwolf

Yeni üye
29 Mar 2013
30
0
Uyumadan önce 3 defa ''Elhamdülillah el azim ve etubu ileyk '' de ardından ayetel kürsi yi oku bilmiyorsan
Nas suresi, Felak suresi ve ihlas suresini okuyup sağ tarafına dönüp uyu Allah ın izniyle huzurlu uyuyup huzurlu uyanırsın...Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

hakanaslan789

Yeni üye
14 Nis 2013
16
0
el-cin facebook sayfasında resim görmüştüm yönetmen makyajı garip yapmıştı
"tipe bak :)"yazmıştım yattıktan sonra gecenin yarısı çığlık atarak uyandım.

yellowstome

Yeni üye
26 Nis 2013
7
0
bu tur konularla dalga gecen arkadasım tamam ınanmıyabılırsın ama sen onlarla aynı sokakta yuruyosun bunu kuran'ı kerımde okumanı tavsıye ederım

seagold

Üye
24 Ocak 2012
60
0
çanakkale
bende neredeyse her gün uçuyorum rüyamda ya birgün uçaktayım ya kendi halimde bi şekilde uöuyorum yaa kanatlı bir hayvanın ayaklarına veya üstünde (kuş ördek leylek v.b.)bir şekilde uçuyorum inanılmaz mükemmel bir duygu

db43

Katılımcı Üye
1 May 2013
799
0
root@db43
Bir kere karabasan gelmişti (bir şey görmedim) fakat dua ettim geçti.Sonradan öğrendim ki karabasan uyku apnesinden dolayı vs. oluyormuş.Muhtemelen o sırada duyduğum Arapça benzeri konuşmalar da benim karabasanın bir varlık olduğunu düşündüğümden dolayı beynimin oynadığı bir oyundur.

tehme123

Üye
29 Eki 2012
59
0
Hepinizinkinden daha beter benimki.Rüyamda beni arkadan biri bıçaklıyordu.Uyandığımda sırtımda bıçak izi gördüm.

J66u8t

Yeni üye
22 Haz 2013
2
0
Arkadaslar bu olayı duyunca şok olucaksınız bizzat kendim yasadım

Evde bigün tek basıma oturuyodum daha sonra tuvalete gideyim dedim yatagın ordan birsey gecti ben direk odama fırladım daha sonra gece 3 oldu yine tuvaletim geldi aynanın ordan geciyordum ve aynanın arkasında bisey belirdi yanımda her zaman su tasırım suyu direk arkama doktum bilirsiniz saten suyu dökünce kayboluyor aradan haftalargecti annemler beni yazkamına gönderdiler orda 3 kisi takılıyorduk gece oldu biz uyuyoruz tuncay diye bir arkadasım var o tuvalete gitti sandım yanımda öbürkü arkasadımda yanımda tuvaletten sesler geliyo kapı sesi daha sonra bu olayı arkadaslara anlattım ve inanmadılar tuncay tek basın geziniyormus dısarda saat 11 gibi aksam oda bisiler görmüs sonra bize anlattı ben inandım öbürküsüde az cok inandı sonra biz gece 3 de 3müzde kalktık camdan bakıyoruz daha sonra bizim kapı kendisi acıldı biz o aksam gece hic uymadık ve bildiginiz üzere yatır diye birsey var ve yatır varmıs bizim kaldıgımız evde o yuzden bidaha yaz kampına gitmedim .

inanmayanlar inanmasın

IIKeSeRII

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
340
0
1-) Eğer " Karabasan " vb. sorunlarınız varsa besmele çekip yatın ve bol bol dua edin..!
2-) Eğer " UFO " görürseniz, %100 fotoğraf çekmeye çalışın..!

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Henüz 4 gün önce başımdan geçti. Yayladaydım (hala da yayladayım oruc bıtene kadar) bızım yayla gecelerı saat 8den sonra buz gibi olur ağaçlar devrilircesine sallanır rüzgardan montsuz gezemezsin. O havadada yurumek cok guzeldır ılıklerıne kadar hıssedersin soğuğu. Iftarı yaptık bulasıkları yıkadı annem saat gece 11 e yaklasıyo dedı kursat gel ceketlerımızı gıyıp dısarı cıkalım. Cıktık dısarıya buz gibi hava her yer sapa ev yok kapkaranlık bır tek dolunay ışığı aydınlatıyor her yerı. Ilerı dogru yuruduk yokus yukarı yolun ıkı yanı kayısı agacları cunku malatyada bızım yayla. Bız annemle kıyamet cinler vs hakkında konusmaya basladık. Yururken bızım yurudugumuz ana yola cıkan ıncecık bır toprak yol vardır yuruyus ıcın. O yolun kenarlarındada kuru otlar vardır dıkenler. Bız yururken kafamı bır sola cevırdım baktım yerden yarım metre yukseklıkte futbol topundan daha buyuk bır ates topu sanli havada ucar gibi bıze doğru gelıyo toprak yoldan. Bır yandanda boyle arapca sesler gelıyor sankı atesın ıcınde ses cıhazı var kaba bır ses le arapca bıseyler. Annem bıraz osmanlıca ve arapca bılıyor. O anda biz kitlendik kaldık oldugumuz yerde. Anne dedım ne dıyor bu ates? Annem de temiz olun temiz kalın dıyor dedı. Baktık atesle aramızda 1 metre kaldı hemen kosup eve sıgındık evde nas felak okuduk. Ertesı sabah aynı yere gıttıgımde toprak yolun etrafındakı tum otlar yanmıstı kapkara olmustu. Allah yardımcımız olsun cok korktum 4 gün once oldu dedıgım gıbı

SanalVurus

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
294
0
Trabzon
...Karabasan diye birşey yoktur, sizin karabasan dediğiniz de kısmen uyku felcidir. Ayrıca orda burda, veya aynada gördüğünüz ve yaratık diye adlandırdıklarınızda; Halüsinasyon'dur. Cinleride göremessiniz. Allah'u Teala, bizi yaratırken gözümüze perde indirmişdir. Melekleri,vs.. yani gayb aleminden olan mahlukatları göremeyiz.

Ama eğer yine korkarsanız, yatmadan önce Yasin-i Şerif okuyun ve, Hz.Muhammed'in savaşda takdığı ve Allah'ın 4 büyük Meleğinden birinin verdiği "Cevşen'i" takınız. Artık daha korkmayın.

Not; İlgi çeksin diye alıntı kutusuna yazdım. Yazı bana ait.

...2-) Eğer " UFO " görürseniz, %100 fotoğraf çekmeye çalışın..!

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.