Rx 560 Isı Hk.

CusHe

Üye
3 Haz 2017
109
0
Arkadaşlar bi önce ki 1050 ye eli kaptırma olayından sonra içime sinmedi bi süreliğine emekliye ayırdım yeni kartlar deniyorum artık rx 560 kullanıyorum ve ısısı genellikle 40 derece boştayken 30 a kadar düşüyor ağır yük altında 5 saat te yaklaşık 55 e falan çıkıyor sizce normalmi ? (sayılar abartıdır kart yeni ileride bu kadar ısınırsa diye standart sıcaklığa baktım netden kesin sonuca varamadım ancak onlarda yaklaşık 42 diyor)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.