S4 Ses ve Görüntü Sorunu HK

13 Tem 2012
54
2
Hepinize iyi forumlar arkadaşlar benim sorunum Samsung Galaxy S4 Cihazla ilgili .....​

Şimdi arkadaşlar sıkıntımız şu ; Bu S4 cihaz bundan baya bi zaman önce yüksekten düşerek ekran kartını yitirdi yani ekranı gitti .... Telefon zaten eskidiği için değiştirdik ve bir kenara koyduk telefonu...:inv​

Velhasıl lafı fazla uzatmadan konuya giriyorum bu telefon çalışıyor arkadaşlar açtığımızda ses felan geliyor ama ekran yok ekran sıfır...
. bu telefonun kendi hafızasında da fotoğraflar vs vardı onları kurtarmak için nasıl bir yol izlemeliyim telefonda şifre olduğu için Pc ye bağladığımda içindekileri göremiyorum .... mhl veya hdml kablosuyla nasıl bu ekranı bi yere bağlayabilirim bana akıl verir misiniz arkadaşlar.. Ekranı yaptırmak 250 civarı fiyat biçiyorlar zaten kullanmadığım için gerek görmüyorum hepinize teşekkürler .. iyi forumlarr:RpS_biggrin:​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.