Saat Önerisi Hakkında

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi hafta sonları dileklerimi sunarım..

Bu aralar erkek kol saati arayışı içerisindeyim. Bu konuda kullandıkları saatten memnun olan arkadaşlar yardımcı olabilirse müteşekkir olurum. Geçenlerde Quantum ADG694.490 modeli ve Cerruti 1881 CRA23407 modeli çok şık geldi. Herkesin zevki farklıdır tabi. Bu tarzda maksimum 500 -600 liralık bir saat önerebilir misiniz ? Bazılarına çok gelebilir bu fiyat ancak ben bir aldığım bir ürünü en az 6 sene kullanıyorum. O yüzden fiyata takılmayınız Belki daha farklı modeller de öneren arkadaşlarımız olabilir onların da fikirlerine açığım. Önemli bir konu ise saati satın alma süreci.. Fiyat yüksek olduğu için internetten almaya güvenemiyorum açıkçası. NecatiGün gibi saat satan firmalar var. Tabii buradaki ürünlerinde orjinalliği nedir bilemiyorum. Bu konuda da fikirlerinizi beyan ederseniz sevinirim. İyi haftalar dilerim hepinize. Esen kalınız...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.