Saç Fobisi

crysis67

Üye
1 Ocak 2012
69
0
Arkadaşlar öncelikle sarışın düz ve uzun saçlı biriyim geçen günlerde bir giyim mağazasında farkettiğim bir durum; tam spot ışık altındayken saç diplerini görebiliyordum. Gün içerisinde bir kellik belirtisi yokyada saç diplerin görünmüyor ama spot ışık altında saç dipleri görünmesi kellik başlangıcı mı acaba diye korkutmaya başladı ve o gün bu gündür buna takmaya başladım ailemde; hem anne tarafında, hemde baba tarafında kel erkek yok dayılarım, amcalarım da hatta babamda dahi kellik yok. Kendimi bildiğim bileli saç diplerin seyrektir berber söyler ama Allah' a şükür kel değilim ama olmayacağım anlamına gelmiyor 23 yaşındayım yaşadığım bu durum şüphe ettirdi bilgisi olan, tavsiyesi olan varsa düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
sarisin erkeklerde sac doklume kellik pek olmaz ben gormedim hic seyreklik sac yapisidir dokulmeyle alakasi yoktur icin rahat olsun stres yapma sac dokulmesinin en buyuk sebeblerinden biri strestir strres yapma dokulmes sacin misal bnm saclarda seyrekmis yas 28 daha yeni farkkettim :D

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,391
2,008
Dinlenmede.
hey yarabbim koyun can derdinde kasap et derdinde biz burda rat diyoz botnet diyoz server diyoz adam sac diyor :) sabahtan bu saate kod manya oldum bide gel bunu gör :)

Neyse takıldım arkadasim korkma spotlar yogun ışıklı oldugu için sana öyle geliyordur bu sadece sana olmaz yogun kırmızı ışık altındaki saclar dipleri cok belli olur sen sarışın yakışıklı bir kardesimiz oldugun için spotlar gözünü korkutmuş 23 yaşında sacmı dökülür evet ama nadirdir

crysis67

Üye
1 Ocak 2012
69
0
hey yarabbim koyun can derdinde kasap et derdinde biz burda rat diyoz botnet diyoz server diyoz adam sac diyor :) sabahtan bu saate kod manya oldum bide gel bunu gör :)

Neyse takıldım arkadasim korkma spotlar yogun ışıklı oldugu için sana öyle geliyordur bu sadece sana olmaz yogun kırmızı ışık altındaki saclar dipleri cok belli olur sen sarışın yakışıklı bir kardesimiz oldugun için spotlar gözünü korkutmuş 23 yaşında sacmı dökülür evet ama nadirdir

Hocam eyvallah bende programcıyım ama meslek olarak icra edemiyorum madem mevzu saç dökülmesi sana tavsiyem strese girme işin rast gitsin

crysis67

Üye
1 Ocak 2012
69
0
sarisin erkeklerde sac doklume kellik pek olmaz ben gormedim hic seyreklik sac yapisidir dokulmeyle alakasi yoktur icin rahat olsun stres yapma sac dokulmesinin en buyuk sebeblerinden biri strestir strres yapma dokulmes sacin misal bnm saclarda seyrekmis yas 28 daha yeni farkkettim :D

Allah sıhhat versin inşallah herkese takıntı oldu gitti eyvallah yorum için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.