Saç Uzatırken Tüyolar

crysis67

Üye
1 Ocak 2012
69
0
Arkadaşlar hayatımda ilk defa saç uzatmaya karar verdim ve yakllaşık 4 ay oldu kestirmedim fakat kulak arkası bölümü ve ense bölümü kabarmaya başladı kuaföre gitmelimiyim hiç bu kadar saç uzatmadım sabredemiyordum ama 4 ayımı verdim yanlış kesimden dolayı heba olmasını istemiyorum ama gitmem gerekiyor galiba kuaföre tam olarak ne demeliyim, kulak arkası ve ense bölümü kabarması olayın ne yapabilirim.
Erkekler Saçlarını Nasıl Şekillendirebilir - UZMANTV bu linkteki videoda benim bahsettiğim bölgeye bu kuaför çerçeve bölümü diye tabir ediyor işte bunu kuafföre nasıl tarif etmek gerekir. Şimdiden teşekkürler.

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
Bak Herkeze vermem bu formülü,
5 tatlı kaşığı zeytin yağı
1 tatlı kaşığı kekik yağı
1 tatlı kaşığı zencefil yağı
bunları karıştır kafana sür streç film ile kafanı sar 20 dk bekle sonra duşa gir iycene temizlen duru su ile,ondan sonra on numara şaçların olcak kabarma felan kalmıcak :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.