Saçımı Nasıl Yumuşatırım ?

PollyBoLy

Üye
8 Eyl 2016
200
0
Cehennem
Arkadaşlar 2 Günde Bir Banyo Yapıyorum Fakat Saçım Sert Neden Böyle Arkadaşlar ??
Saçımı Yumuşatmak İçin Ne Yapmalıyım ?

Cuncir

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
779
0
Saç kremi kullan ve saç kurutma makinesi kullanma havlu ile kurut.

fifi35

Üye
5 Tem 2012
131
0
izmir
saçlarını iyi durulaman çok önemli banyonun başında kullanmanı tavsiye ederim şampuanı ve zeytin yağı özlü sabun kullanabilirsin.

TheEros

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
773
0
2 Kere şampuan dökerek yıkarsan Yumuşak saçlar elde edersin birde Şampuan markası bilindik bir marka olsun.

Brad Pitt

Yeni üye
8 Eyl 2016
10
0
Saçını çok fazla yıkama bırak kendi yagi ile beslensin ipek gibi yumuşak olmasını istiyorsan git bi ara makas aittir kuafore gidip bakım kremi al dostum duzlestirici fon kullanma.

Raor

Üye
8 Eyl 2016
161
0
Şöyle tavsiyeler vereceğim.

Kullandığın şampuan markası hangisi bilmiyorum ama Clear Men Kullanabilirsin gayet iyi.

Kullanmak istemiyorsan ya da kullanıyorsan sonuç yoksa saçlarını 2 gün değilde bir süre yıkama bi yağlansın saçların daha sonra güzelce yıka :)

jweelien

Üye
21 Ağu 2016
201
0
hepsini boşver, elsevein şampuanlarından al siyah ve kırmızı olan önerimdir. saçında boya yok muhtemelen o yüzden siyah al hatta. elsevein bazı saç kremleri özellikle diplere de sürülüyor ve efsane yumuşatıyor. saç maskesi de kullanabilirsin haftada bir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.