Saçmalayan Youtube

Defacer Mrx

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
377
0
root@Mrx
İzlenmeleri silmiş olan youtube'ye soruyorum sorunun ne ? Sizede oldu mu böyle bir şey arkadaşlar ya.

oO7RmX.jpg

4alvn7.jpg

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
1.si Videon henüz güncellenmemiş olabilir
2.si Bot ile view kastıysan silinmesi normal
3.sü ise Youtube bitik zaten, 2012 - 2016'nın ilk başları Youtube güzel bir platformdu

Defacer Mrx

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
377
0
root@Mrx
Moderatör tarafında düzenlendi:

N01

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,213
2
Yer6dan
Beyler Sakin Olun Youtube Büyük Bir Platform Düzeltirler Milyonlarca Kanal Var Düzelir

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Oyun kanalları eğlence kanalı olmaya başladığı zaman youtube kullanmayı bırakmaya karar verdim

byproblack

Katılımcı Üye
24 Tem 2017
709
0
Mars
Bot olduğu kesin çünkü 2 sene önce benim ufak bir kanalım vardı mymonster ile bot yapar saçma saçma ist.ler yerirdi bende sevinirim.Ama şu anda Yotubeda 1.500 abonelik bir kanalım var.Ve gerçek güzel tahminler veriyor

Defacer Mrx

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
377
0
root@Mrx
Bot olduğu kesin çünkü 2 sene önce benim ufak bir kanalım vardı mymonster ile bot yapar saçma saçma ist.ler yerirdi bende sevinirim.Ama şu anda Yotubeda 1.500 abonelik bir kanalım var.Ve gerçek güzel tahminler veriyor

Bot yok diyoruz kardeşim bot olsa niye konuyu açayım ytmonster filan kullanmadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.