Sadece uyarı yeniler için

GeneralHackPro

Katılımcı Üye
24 Eki 2013
326
0
Hacking kavramı çok geniş bir kavramdır yazılım bilmek kodlama bilmek ile değil
aklını kullanıp akıllı hareket ederek kazanılır bu kavram ve çoğu kişi aynı amaç için burada fakat yeniler içindir bu yazdıklarım en kötü karar kararsız olmaktır bu yolda gittigin yol ne olursa olsun vazgeçersen boşlukta kalırsınız ben tecrübeliyim bu konuda bana inanmanızı tavsiye ederim yazılıma ağırlık verebilir akıllıca kodlamalar yapabilirsiniz sosyal mühendislik ve stratejik bir yol izleyerek çok temkinli hareket edebilirsiniz ama şunu unutmayın ki ilk süreçler çok önemlidir günümüzde rekabet artmakta ve sanal hacking dünyasında özgür degilsiniz başka rakipleriniz sizden güçlü olan bilinmez gizlenme konusunda iyi olanlarda bulunmaktadır mesela ben bu konuda iyi sayılırım forumda beni fazla göremezsiniz ama sürekli açılan başlıklarda gözüm olur genelde ama benden iyileri olmadığı anlamına gelmez sürekli daha çok bilgi edinmek için yabancı forumlarda Türk forumlarında sürekli birşeyler okurum ve bildiklerimi insanlarla paylaşırım buna gelişme ve geliştirme denir yani gelişirken bilgi paylaşımıdır size tavsiyem bu yollarda emin adımlar ile gitmek istiyorsanız kendinizden emin şekilde asla hızlanmadan zamana bırakarak bir anlık heves uğruna bu işe girmeyiniz son olarakta devlet sitesi gibi web hacking olaylarına yeniyseniz asla girmeyiniz güvenlik zaafiyeti durumunda hapis yada para cezası ile yargılanacaksınızdır bir arkadaşım bilişim suçundan başı belaya girdi bir anlık hevesi ile mesela kafanızı çok ütüledim belki ama asla hızlı değil emin adımlar ile ilerleyin bu yolda kardeşlerim iyi günler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.