SafeEngine Protector /Tersine Mühendislik Kulübü

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
Herkese iyi günler. Bu konumda SafeEngine Protector'u kullanmayı göstereceğim, iyi forumlar.

1) Programımızın ilk halini inceleyelim.

2) Daha sonra SafeEngine'mizi açarak şunları yapalım.
1# Buradan programımızı seçiyoruz.
2# Buradan istediğimiz korumaları seçiyoruz, ben otomatik olarak gelenlerde bıraktım.
3# Son olarak da buradan şifreliyoruz.

3) Ve son halini inceleyelim.

İndirme Linki: Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
Safengine Protector[/url]
Virustotal: Virustotal

Tersine Mühendislik Kulübü

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByToretto44

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
513
1
Merhaba;

"SafeEngine Protector'u kullanmayı göstereceğim." Demişsiniz ben hiç birşey göremiyorum, resimler bozuk ve hiçbir şey anlaşılmıyor yazılardan programı açıp kapatmayı yazmışsınız ki bunu 6 yaşındaki çocuk bile yapar. Konuda herhangibi bir kötü niyetim yok sadece olanları söyledim iyi forumlar.

Son düzenleme:

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
Merhaba;

"SafeEngine Protector'u kullanmayı göstereceğim." Demişsiniz ben hiç birşey göremiyorum, resimler bozuk ve hiçbir şey anlaşılmıyor yazılardan programı açıp kapatmayı yazmışsınız ki bunu 6 yaşındaki çocuk bile yapar

Resimler hızlıresimde de resmim.net'te de bozuk gözüküyor, yapabileceğim bir şey yok.Direk indirme linkini versem bu sefer de nasıl kullanılıyor diye soracaklar, ayrıca boş konu diye ihbar edileceğimi saymıyorum bile. Yorumunuz için teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.