Zararlı Yazılım sağlam botnet

EMR00

Üye
24 Nis 2020
185
0
merhaba;
uzun zamandır bir discord sunucusu kasıyorum.
hali hazırda benden oyun hileleri bekleyen 500 kişi var. (pubg hilesi telefon)
hileyi hazırladım fakat hilenin içine trojan atmayı düşünüyorum.
bana sağlam bir botnet önerisi yaparmısınız? windows linux farketmez.
virüsün kalıcı olmasını istiyorum. uygulama veya apk dosyası silindiği zaman da silinmemeli.
(lütfen biraz hızlı olun , dosyayı akşam 10 a kadar yetiştirmem lazım:))
Sagopa K hocam sizden sağlam fikirler bekliyorum

RicoDiaZ

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,002
0
çok riskli bir iş bu dediğin, yakalanırsan yırtma olasılığında düşük kullanıcılar tr kullanıcı ise bulaşma kardeşim başına dert alırsın benden sana abi tavsiyesi

EMR00

Üye
24 Nis 2020
185
0
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu arada botneti atacağım kişiler türk değil amerikalı. O yüzden içiniz rahat olsun:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.