Sahte Numarayla Whatsapp Hesabı Kurmak

Dream-SoLdieR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
770
0
Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar, ben K7 Hesabı üzerinden sahte numara aldım, fakat onay mesajı bir türlü siteye gelmiyor. Ne yapabilirim ?

Voxox'Le Whatsapp'ı sahte numarayla kullanma var, ordaki " Voxox number deki numarayı vatsapta ki numara yerine yazarak sahte vatsap hesabı da kurabilirsiniz. " Kısmını anlamadım, nereye yazıyoruz tam olarak sıkıntılı.

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

'CaSToR

Uzman üye
1 Kas 2014
1,606
0
Şangay
Kardeşim voxox'u kur sonra en sondaki sekmeye gel orda Voxox Number yazar genelde 1 ile başlar onu whatsappi sil ve yeniden kurarken o numarayı yaz sonra voxox uygulamasına onay kodu gelir ve o kodun altında link olur o linke tıkla tamamdır bu işlemler sırasında voxox ve whatsappi kapama

Dream-SoLdieR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
770
0
Kardeşim voxox'u kur sonra en sondaki sekmeye gel orda Voxox Number yazar genelde 1 ile başlar onu whatsappi sil ve yeniden kurarken o numarayı yaz sonra voxox uygulamasına onay kodu gelir ve o kodun altında link olur o linke tıkla tamamdır bu işlemler sırasında voxox ve whatsappi kapama

Whatsapp'a numarayı yazarken, ülkeyi ne olarak seçeyim ?

Son düzenleme:

'CaSToR

Uzman üye
1 Kas 2014
1,606
0
Şangay
Numarayı yazınca zaten ülke ona göre değişiyor ki. Voxox number 1xxxxxxx diye olur. Whatsappa yazarken ülke kodu olan yere +1 yaz geri kalanı diğer boşluğa yaz ama ikinci boşluğa yine ülke kodunu 1i yazma

Dream-SoLdieR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
770
0
Numarayı yazınca zaten ülke ona göre değişiyor ki. Voxox number 1xxxxxxx diye olur. Whatsappa yazarken ülke kodu olan yere +1 yaz geri kalanı diğer boşluğa yaz ama ikinci boşluğa yine ülke kodunu 1i yazma

VL5VaZ.png

Böyle bir hata ile karşılaşıyorum, ne bahtsız insanım :/

7 Tem 2007
9,549
89
Hocam şuan telefonda biri sahte olmak üzere 2 whatsapp ayni anda kullanıyorum. Ikinciyi voxox ile yaptım. Ülkeyi American Samoa seç voxox number i aynen yaz. Mesaj gelmesi lazım. Gelmiyorsa 5 dakika bekle. Beni ara seçeneği gelsin. Ordan arat sahte numarayı.

Dream-SoLdieR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
770
0
Hocam şuan telefonda biri sahte olmak üzere 2 whatsapp ayni anda kullanıyorum. Ikinciyi voxox ile yaptım. Ülkeyi American Samoa seç voxox number i aynen yaz. Mesaj gelmesi lazım. Gelmiyorsa 5 dakika bekle. Beni ara seçeneği gelsin. Ordan arat sahte numarayı.

Seçtim, voxox number'ı aynen yazdım Telefon numaranızın +1 (818) ***-**** Artık hizmetimizi kullanmaya izni yoktur hatası veriyor

7 Tem 2007
9,549
89
Bende ne bahtsız adamsam, K7 hesabıma onay mesajı gelmiyor, voxox açıyorum hata veriyor. Of of :D

Şimdi bi yorumlara baktım da. Numara +1 818 ile başlıyor demişsin. Eyalet kodu olarak California nın kodu senin numara. American samoa +1 6××× ile başlar. Bence sıkıntı ülke / eyalet seçiminde.

Benim numaram +1 626 ××× ×× ×× şeklinde. Alan Kodu American samoa olduğundan sıkıntı yok

Son düzenleme:

Dream-SoLdieR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
770
0
Şimdi bi yorumlara baktım da. Numara +1 818 ile başlıyor demişsin. Eyalet kodu olarak California nın kodu senin numara. American samoa +1 6××× ile başlar. Bence sıkıntı ülke / eyalet seçiminde.

Benim numaram +1 626 ××× ×× ×× şeklinde. Alan Kodu American samoa olduğundan sıkıntı yok

Hangi Ülkeyi seçicem, ABD Eyaleti WhatsApp'ta yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.