Saldırı altındayım.

Skipperr

Yeni üye
24 Haz 2016
43
0
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.

Arkadaşım kendisine takıntılı olan biri tarafından sosyal medya hesaplarına ve telefonuna saldırı alıyor. Anlam veremediğim bir şekilde wp'deki konuşmalarından tutun sms yolu ile mesajlaşmalarına, resimlerine ve sosyal medya hesaplarının şifrelerine kadar ele geçirebiliyor. İphone 5 kullanıcısı (ya da s falan hatırlamıyorum) Telefona format atıldı, şifreler değiştirildi, sosyal medya hesapları başka mail adreslerine bağlandı fakat ara sıra Script tarzı şeyler ile hala karşılaşıyor ve herhangi bir sosyal mühendislik olmadan karşılaşıyor. Lütfen yardım edin ben yetersiz ve çaresizim bu konuda. Bunu yapan kişinin niyeti gayet saldırgan ve hayatı zindan etme niteliğinde, öneri, tavsiye ve yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler THT Ailesi.

HeRTeS

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,860
2
Mars
Gerekli hukuki işlemleri başlatabilir :)
Tek yapması Gereken Emniyet Müdürlüğünün Siber Suçlar Bölümüne Başvurarak gerekli işlemleri hukuki yoldan halledebilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.