[SAMP] - Carlios Roleplay | Yeni Bir Konsept V2.1

28 Şub 2016
60
0
Ankara
NpqnbL.png

2rg6Qd.png

Carlios Roleplay projesi üzerinde sizlere kaliteli ve kalıcı bir sunucu
sunabilmek için çalışmaktayız. Carlios Roleplay sunucusunda sizleri eskilere
götürerek, keyifli ve kaliteli bir rol olanağı sunuyoruz, sunucumuzda
bir çok yeni sistemler ve haritalar bulunmaktadır. Yönetim ekibimiz disiplinli, adaletli
ve bilgili kişilerden oluşmaktadır. Gelişmemizde sizlerinde yardımlarınıza
ihtiyacımız var, bizlere araştırma geliştirme konusunda destek olabilirsiniz. Forum
adresimizin çalışmaları devam etmektedir zaman geçtikçe sizlerin istekleri üzerine
yeni eklentiler ve forum sistemleri eklenebilir.​

p0gb60.png

Forum:Bakımda
İp:crrpg.nitrado.net
HostName : Carlios Role Play | Yeni Bir Konsept V2.1

QaALzy.png

SAHİPLER;
Jhonny_Lens
Nexxus_Glabert

TESTERLER;
Seth_Elleran
Domito_Sha

ADMİNLER;
Albert_Witcher
Nexsus_Glabert​

V0V9or.png

SİLAH KOMUTLARI

/musta /golfsopasi /cop /bicak /sopa /kurek /bilardosopasi
/katana /testere /dildo1 /dildo2 /vibrator1 /vibrator2 /cicek
/baston /bomba /gazbombasi /molotof /9mm /silenced9mm /deagle
/shotgun /sawnoff /combatshotgun /uzi /mp5 /ak47 /m4 /tec9 /tufek
/sniper /rpg /roket /flamethrower /minigun /c4 /kumanda /spray
/yanginsondurucu /kamera /parasut

SFPDYARİM

/kelepce /isbasi /ekipman /cezakes /tutukla /taser /pdaksesuar /pdengel /engelsil /engelduzenle
/arananekle /arananlar /parananlar /radarekle /radarkaldir /pdsiren /serbestbirak
/t /y /d

YARDIM ALMA KOMUTLARI

/raportipleri /karakter /paraver /kabul /surukle /aractanat /saat /uyusturucularim
/materyallerim /uara /sigara /sigarayak /zar /sigaraver /anahtarver /anahtaral /id /aractanat
/zilcal /reklam /pmdurum /silahlarim /meslek /esyalarim /bagajbak /asilahbirak
/asilahal /silahbirak /silahal /mermibirak /mermial /graffiti /ehliyetgoster /sonbinilenarac
/evyardim /isyeriyardim /aracyardim /factionyardim /silahlar /renkler /yoneticiler
/testerlar/evlerim /isyerlerim /arabalarim /meslekyardim /pm /b /w /c /me /do /r /e

METERYARYARDİM,FACTIONYARDIM,EVYARDIM,İŞYERİYARDİM,ARACYARDİM,MESLEKYARDIM,SFMCYARDIM

Meteryal : /alisveris /materyallerim /silahyap /ptasi /pyukle /paketal /paketbirak /paketac

Factıon : /frutbe /frutbeisim /fdavet /fcikar /farac

Ev : /egps /esatinal /eeldencikar /ekilit /esat

İşyeri : /isyeriisim /ikasabilgi /satinal /ieldencikar /igps /ikilit /isatinal /iparacek /isat /iucret

Araç : /mac /mkap /afar /abagaj /akaput /akilit /asatinal /yakit /asilahbirak /bidon
/asat /apark /aneon /agps /asigorta /aplaka /acam /ekemer /kask /bagajbak /asilahal

Meslek : [TAKSI] /taksimetre , [TIR] /tirbasla

Sfmc: [GENEL] /isbasi /btedavi /tedavi [KONUŞMA] /t /y /d

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.